1. .
  Kendisinin ha bire kapitalist dünyayı eleştirmesi ama dedikleri'ni duymuyormuş gibi hayatına devam etmesi zoruma gitmeye başladı onca zamandır oynadığı reklam filmleri-nin hangi emperyalist sömürgeye ait olduğunu düşünmeden para'ya ruhunu satan arkadaş artık kandırma bizi.
  8 -5 ... dunyayi kurtaran adamin torunu
 2. .
  kendisi kapitalist dünyayı değil popüler kültürü eleştirmektedir.
  2 -1 ... la maison bleu
 3. .
  eleştirir gibi göründüğü kapitalist düzenden dünyaları kaldıran medya figürüdür. kanmayınız.
  5 -1 ... francescoli
 4. .
  popüler kültürü eleştirirken en popüler olaylara giriştiğinin farkında olmayan okandır.

  ya bırak allasen... milleti göt etcem diye maymuna dönüyorsun. hele bizim yazarlarla vs ni unutmadık. sade vatandaşta o öğretim görevlisi pos bıyıklı amcayla girdiğin diyaloglar, gelen konuklara garip sorular. bazen söylediklerine inanamayıp pos bıyıklıya dönüp ölye değil mi ya demen yok mu... tebessüm ettirdin bücürüm bana.
  1 -1 ... klima muhendisi
 5. .
  "Bu aptal kapitalist dünya insanları daha talepkar kılmak için çocuk saflığında, çocuk aptallığında bırakmak istiyor."

  (bkz: Televizyon Gazetesi)
  ... dunyayi kurtaran adamin torunu
 6. .
  kapitalizmi eleştiriyor gibi gözüken ama bu işten en fazla kendisi karlı çıkan uyanık bı yawşak..
  ... xxsmall
 7. .
  okan bayülgeninde parasal sistemin için de bulunulduğu göz önüne alınırsa. işi gereği kapitalizmi oluşturan emperyalist firmaların reklam filmlerinde oynaması çok normaldir. çünkü evde "istanbul" beklemektedir. o sana seslenebildiği yerden seni bilinçlendirmeye çalışıyor sen mevzuya uyanı ver "bi zahmet". kapitalizm insanla büyür reklamla değil. o yüzden burda tamamıyla bir başlık sıçımı vuku bulmuştur.
  2 -1 ... kifayetsizkelimeler
 8. .
  olay geniş bir çerçeveden bakma gerekir. nitekim bir aile babasıdır ve para kazanmak durumundadır. içinde bulunmuş olduğu ortam mesleği gereği onu gerektirmektedir. her ne kadar bende şu oparatör bu fest fuud tarzı reklamlarını onamasamda, yinede gençler için ekranlardaki en muhalif yüzlerden biridir.
  ... persler
 9. .
  sonuç olarak patronu aydın doğan'dır.
  ... bu nicki sadece oluler gorur
 10. .
  işini yapan okan bayülgen'dir...
  televizyon, aydınlanmanız için değil, gözlerinizi kamaştırıp görememeniz için varolan bir uyuşturucudur; televizyonu tartışmak, hatta onu pencereden aşağı atmak yerine, orada olup biteni eleştirmek olsa olsa gerzekliktir!
  2 ... deformecaz