bugün

-flash tv
-tnt
-star
-fox *
Star Tv'dir.. Ne lan o öyle, açtığımızda sanki yabancı kanal izliyormuşuz gibi hissediyor insan..
voice of america nam-ı diğer samanyolu tv.
kesinlikle başı fox çeker diye düşünüyorum.
samanyolu tv.
flash tv.
(bkz: lig tv)
(bkz: digitürk)

(bkz: orduspor taraftarlarından gençliğe hitabe)
surekli sacma sacma yarisma yayinlayip para tirtiklayan kanallar ve telesatis kanallaridir.

Kisacasi kurulus amaci para kazanmak degil de para carpmak olan kanallardir.
şu tarz yarışmalar yayınlayan kanallar:

http://inciswf.com/1299119727.swf
samanyolu.
flash tv.
kanal 7.
küre tv.
lig tv.
pezevenklik yapan kanallar. sağda ya da aşağıda ''ben antalya'dan sedat; evli, dul farketmez arayın'' gibi ifadelere yer veren ki bu ifadelerin bazen anlamlı şarkılarla aynı anda ekranda aktığı da olur.
evlenme programları yeyınlayan kanallar kapatılmalı ülkemizin başka dertleri yokmuş gibi her kanalda onlar var.
flash tv, samanyolu, kanal 7.
flash tv
roj tv' dir.
akasya durağı nın fox tv ye transfer olması durumundan dolayı, fox tv bu kanalların başında gelmektedir.
tnt.
ulusal kanal olduktan sonra saçmalamıştır. kendince dizi, izdivaç programı yayınlamaya başlamıştır. ya eski haline dönmeli ya da kapanmalıdır.
kesinlikle fettoş'un kanalı olan samanyolu mu ne sikimse o kanal kapanmalı...
Kral tv. O ne melankolik, pis şarkılar öyle ayy.
flash tv.kanal 7.samanyolu tv ve benzerileri.
- stv.
- kanal 7.
- beyaz tv.
- kanaltürk.
- kanal a.
- ülke tv.
fox, tnt, samanyolu, kanal 7.
yumurcak tv, trt çocuk.
Trt6.
flash tv.
fox tv.
samanyolu, kanal 7 gibi televizyonların adı çok geçiyor şimdi bu durumda kanal d ulusal kanal gibi televizyon kanalları da kapanmalı ki tam tarafsızlık doğsun. değil mi ama?
flash tv.
bütün kanallar. televizyon çıksa keşke artık hayatımızdan. internet dünyasındayız artık, televizyona gerek kalmadı diye düşünüyorum. saçma sapan programlarla vaktimizi öldürüyoruz.
haberleri de, dizileri de, filmleri de her şeyi de internetten takip edebiliriz değil mi.
milleti zengin etmekten başka bir işe yaramıyor tv.

(bkz: acun ılıcalı)
(bkz: hülya avşar)

ve yüzlercesi.