1. 1.
    allah'ın emir ve yasalarına uymamayı kendine adet edinmiş kadındır. hiç bir şekilde sebebi olmamasına rağmen şeriat kurallarına uymayı reddeder.

bunları pakistan'da afganistan'da göremezseniz. neden ? çünkü şeriatla yönetilen ülkelerde böyle kadınlara gereken ceza verilir ve erkeklerin günaha girmesi engellenir ama laiklik adı altında dinsiz devletlerde böylelerine hiç bir ceza verilmediği için bunlar yüzünden erkekler cennetlerinden olur.
    -10 ... kulampara kazim
  2. 2.
    nikneymi götçü kazım olan bir şeriatçının hezeyanlarından biri daha..
    2 ... promocemo
  3. 3.
    kapanmamak için değil, kapanmak için sebep lazımdır. ha bu sebepler de gayet fazladır ama kişinin vicdanına kalmış bir olay sonuçta.
    1 -3 ... yazar x
  4. 4.
    kapanmayı mantığıyla sorguluyor ve reddediyordur. "saçımın görünmesi beni günahkar yapacaksa bunu kabul etmiyorum " yeterli bir cevap. nasıl bir kadın neden kapandığını açıklamak zorunda değilse o da bir sebep söylemek zorunda değil.
    5 -2 ... nadia nadia
  5. 5.
    dilsiz olabilir. zira milyon tane sebep var. işaret diliyle anlatıyordur da sen anlamıyorsundur.
    anlayacağın dilden ben söyliyim:
    orta parmak işareti.
    -1 ... fanfan la tulipe
  6. 6.
    Kuran da kapanmanin aslında olmadığını bilmesi gereken kadındır. Cevirenlerin hatalı olduğunu bilip rahat etmelidir.
    1 -2 ... erehwyrevesi32