1. 0.
    Özgür irade ile yapılan eylemdir. Kapalı da açık da hepinizi öpüyorum kızlar.
    7 -2 ... yazar kasa cok yazar
  2. 1.
    ya tesettürün ağırlığını kaldıramamıştır, ya da türbanlıdır.
    7 ... ruyanin huzuru hazretleri
  3. 2.
    Bir kadın arkadaşım. Babasının zoruyla kapanmıştı. Kendi ayaklarının üstünde durmayı öğrendiğinde açılmıştı. Bana doğru gelmeyen şeydir.
    5 -5 ... denizsizsehir
  4. 3.
    Önce allah sonra yallah.
    -1 ... aliya izzetbegovic
  5. 4.
    düşman nikahına puh kış kış.

bir grup kız arkadaşımın yaptığı şey. lisedeyken dindar hocalardan yüksek yüksek sözlü notları aldılar "iman gücü eheheh" diyerek geyiğini de yaptılar. şimdi benim düğüne giderken giymediğim derinlikteki dekolteleri bakkala giderken giyiyorlar. o hocaların da o hocaları neye göre verdin bu notları diye sorgulamayan eğitim sisteminin de sizin de... neyse.
    6 -1 ... susturulamayan avrat ll
  6. 5.
    aile baskısıyla kapanmıştır.
    3 ... ariapande
  7. 6.
    Lisedeyken bi kızdır.
    Kız okula kısacık taytlarla askılilarla geliyodu sutyen askısı bile hep gozukurdu sonra kız birden kapandı.
    Okulun son günlerinde kapanmıştı ünivi bitirmiş şimdi de açılmış.
    ... patronum
  8. 7.
    Kendi içinden geldiği için kapanmamıştır ya da Yüksek ihtimalle bir ya da daha fazla kişiyle elleşip, öpüşüp, sikişip adını çıkartmıştır. Namuslu görünüyüm diye de türbana bürünmüştür. insanı dinden soğutuyor orospu çocukları.
    -1 ... gethere
  9. 8.
    aç kapa kapa aç artema.
    2 ... ibne unicorn
  10. 9.
    Mü’min kadınlara da söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar, ziynetlerini (süslerinin takılı olduğu yerleri) açmasınlar. Zahir olanı (görünmesi zarurî olan yüz, el ve ayaklar) müstesna. Baş örtülerini yakalarının üzerine vursunlar (göğüs ve boyunlarını göstermesinler). Ziynetlerini (süs yerlerini) ancak şu kimselere gösterebilirler: Kocalarına, yahut babalarına, yahut kocalarının babalarına, yahut kendi oğullarına, yahut kendi erkek kardeşlerine, yahut erkek kardeşlerinin oğullarına, yahut kız kardeşlerinin oğullarına, yahut kendi kadınlarına (Müslüman kadınlara), yahut ellerindeki memlûklere (cariyelere), yahut (şehvetsiz ve kadına) ihtiyacı olmayan uyuntu kimselere, yahut henüz kadınların gizli yerlerinin farkına varmamış olan çocuklara.” (Nûr, 24/31)

ayet mü'min kadınlara söyle diye başlamaktadır.
    7 -14 ... zayice