bugün

Özgür irade ile yapılan eylemdir. Kapalı da açık da hepinizi öpüyorum kızlar.
ya tesettürün ağırlığını kaldıramamıştır, ya da türbanlıdır.
Bir kadın arkadaşım. Babasının zoruyla kapanmıştı. Kendi ayaklarının üstünde durmayı öğrendiğinde açılmıştı. Bana doğru gelmeyen şeydir.
Önce allah sonra yallah.
düşman nikahına puh kış kış.

bir grup kız arkadaşımın yaptığı şey. lisedeyken dindar hocalardan yüksek yüksek sözlü notları aldılar "iman gücü eheheh" diyerek geyiğini de yaptılar. şimdi benim düğüne giderken giymediğim derinlikteki dekolteleri bakkala giderken giyiyorlar. o hocaların da o hocaları neye göre verdin bu notları diye sorgulamayan eğitim sisteminin de sizin de... neyse.
aile baskısıyla kapanmıştır.
Lisedeyken bi kızdır.
Kız okula kısacık taytlarla askılilarla geliyodu sutyen askısı bile hep gozukurdu sonra kız birden kapandı.
Okulun son günlerinde kapanmıştı ünivi bitirmiş şimdi de açılmış.
Kendi içinden geldiği için kapanmamıştır ya da Yüksek ihtimalle bir ya da daha fazla kişiyle elleşip, öpüşüp, sikişip adını çıkartmıştır. Namuslu görünüyüm diye de türbana bürünmüştür. insanı dinden soğutuyor orospu çocukları.
Mü’min kadınlara da söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar, ziynetlerini (süslerinin takılı olduğu yerleri) açmasınlar. Zahir olanı (görünmesi zarurî olan yüz, el ve ayaklar) müstesna. Baş örtülerini yakalarının üzerine vursunlar (göğüs ve boyunlarını göstermesinler). Ziynetlerini (süs yerlerini) ancak şu kimselere gösterebilirler: Kocalarına, yahut babalarına, yahut kocalarının babalarına, yahut kendi oğullarına, yahut kendi erkek kardeşlerine, yahut erkek kardeşlerinin oğullarına, yahut kız kardeşlerinin oğullarına, yahut kendi kadınlarına (Müslüman kadınlara), yahut ellerindeki memlûklere (cariyelere), yahut (şehvetsiz ve kadına) ihtiyacı olmayan uyuntu kimselere, yahut henüz kadınların gizli yerlerinin farkına varmamış olan çocuklara.” (Nûr, 24/31)

ayet mü'min kadınlara söyle diye başlamaktadır.
(bkz: yalama)
Şeriatı yıkıp cumhuriyete geçen kızdır.
Bunlardan biri Babamın eşidir. Babamla evlendikten sonra açılmış ancak memleketine her dönüşünde kapanıyor sonra eve gelirken açılıyor.

Lol.
kuran çevirilerindeki şu parantezleri hiç anlamıyorum hem kuranda değişim yok ekleme yok diyolar hemde bu tür eklemeler yapıyolar. neyse bu konuda din ve vicdan hürriyetini hatırlatıp konuyu kapatalım.
Türbanı moda olarak görüyordur.
özgür irade sahibi kişidir. bence.
Üniversitede şehir değiştirmiştir.
Bilgisayardır.
başlat tuşu takılmıştır. biri kumandaya basmıştır. fişi takılı kalmıştır.

kafam karısık.
Kimseyi ilgilendirmeyen kadındır. inancı gereği kapanmayı doğru bulduğu için kapanmıştır ve daha sonrasında açılmayı doğru bulduğu için tekrar açılmıştır. Bildiğim kadarıyla kimsenin inancı sözlükteki insanlara hesap vermeyi emretmiyor onun için yazılan her kelime gereksiz.
kafası karışmış kızdır.
veya (bkz: cabrio)
Genelde baskıcı bir ailenin zoruyla kapanmış kızdır.
Bir zamanların türkiye sinin üniversitelerinde aydın(!) rektörlerin yapmış olduğu eylemdi.

imanından dolayı örtünmüş kızları zorla açarlardı.
Siz şimdi bu angutların " bilim bilim" demelerine bakmayın.

M. Kemal Atatürk içkiyi, zina yı islami kurallar doğrultusun da düzenlesey di bu angutlar onu ne kadar sevip sayarlardı sizce?
kendi kararıdır kimsenin karışmaya hakkı yoktur bence sonradan fikirleri değişmiş olabilir.
Bu durumu yaşayan bir arkadaşım vardı. Yaklaşık bir sene boyunca kapalıydı ve sonra birden bundan vazgeçti. Nedenini tam olarak bilmiyorum.ama kesindir ki kapalı olmak herkesin kaldırabileceği bir durum değil
kimseyi ilgilendirmeyen kızdır. Allah akıl vermiş, irade vermiş, doğru yolu göstermiş. gerisi kendi kararıdır. hiç kimsenin yorum yapmaya hakkı yoktur.
güncel Önemli Başlıklar