bugün

evet bugün havuza gidiyim dedim,iyi güzel gittim,neyse terlik almayı unutmuşum sanki terliklemi gircem aq havuzuna,her neyse gazi spor merkezine gittim,sonra havuzun kapısından girdim,bebenin biri büyük ihtimalle besyo dan yeni mezun olmuş,1.90 80 kg civarlarında yanınada bir kaşar oturtmuş ikisi sözde gözetmen ve yüzme hocası,derken yarı olimpik havuza girdim tam atlıcam,ulan şerefsizin bebesi nasıl gördü aq direkt bide bağırıyor "hocaaa terlik varmı" ben dedim "yooo" sonra diyorki bana "terliksiz giremezsiniz"

sonra bir düşündüm bu piç 1.90 boyunda 80 kg götten bir besyo diploması var ki tc şartlarında hiçbir işe yaramaz,

ben ise 1.84 107 kg yim ve türkiye jiu jitsu şampiyonluğum var,ulan düşündüm acaba hosta pikniğe gitmek yerine şu piçi kıyma haline getirip yiyimmi diye,ama yakışmaz dedim

sonra çıktık götten bir terliğe 5 tl verdik,kazığı yedik,15 tl de öylesine 2 atladım çıktım,diyeceğim şuki havuzlara gitmeyin havuzu olan sitelere taşının dicem ama bu zor,onun için göllere açık alan havuzlarına gidin yüzmeye,proleteryalığın dibine vurun...