1. 1.
    Kapalı veya açık bu ayrımı yapmaktan vazgeçin küçük beyinliler. insanın hür iradesi var sonuç olarak kapalı diye birşey yapamaz mı veya açık diye herşey mübah mı? Yeterki karakterli olsun insan olsun açık kapalı farketmez.
    12 -17 ... fenacocuk
  2. 2.
    Gayet doğaldır,sizden izin mi alacaklar?
    10 -4 ... macabeyiiii
  3. 3.
    hiç olmazsa öbüşüp sevişen türbanlılar suratsız olmuyor, başlarını sıkmaya katlanabiliyorlar.

öbür türlüsü zorla kapatılmanın verdiği öfke ve sinir her yerlerinden akıyor.
    3 -3 ... antik kilise sarapcisi
  4. 4.
    bazı konuları çok yanlış anlamış kızdır. hatta anlayamamış.
    2 -5 ... bittimiacaba
  5. 5.
    olmalı.

çok seksi olduklarının farkındalar ve kendilerini iyi pazarlıyorlar.

akp döneminin tek artısı bu oldu bence.
    3 -6 ... rockonbaby
  6. 6.
    ayran mı bu kapalı/açık versyonu var?

"türbanlı kızların sevgilisinin olması" şeklinde düzeltilmesi gereken başlıktır.

kişi türban takınca, sevgilisi olamaz mı ? kilise papazı mı bu ? bekaret yemini mi ediyor türban takınca ?
    -3 ... keshberfo
  7. 7.
    Tam bir çelişki. Sorsanız inandığı dini emrettiği için kapanırlar; fakat inandığı dinin haram kabul ettiği şeyler yaparlar. Hatta kapalı olupta namaz bile kılmazlar. Bu ne perhiz bu ne lahana. Ehehe.
    5 ... subotai noyan
  8. 8.
    Şeytan akıllarına girmiştir
    (Arkadan ver anlaşılmaz).
    1 -1 ... arogluarif
  9. 9.
    uzak bir akrabam kapali uniye gitti 4 sene adamla beraber yasamis gezmis tozmus yemis icmis artik yapacak bir sey kalmayinca dogal olarak adamla evlendi.

ama ailesi oralardan benim dedikodumu yapar.
    vay efendim yasim kacmis evlenmemisim.bir kadinla gormusler.yatip kalkarmisim cocuk aldirtmisim.
    tabi ben de bir aziz degilim. size ne aq.

cunku kizlari meyrem anaydi aq.
    suratina sokayim bir de tipsiz bir kizdi burnu kocaman kafasindan buyuk.
    sulale ici dedikodu hard.
    8 ... beton baris
  10. 10.
    Sevgilileriyle öpüşemez, el ele tutuşamaz, Sırnaşamazlar. Namahreme aşkım, cicim diyemezler. Zinaya yaklaşmak da haram. Aynı şey dindar erkeğe de yasak.
    1 -1 ... selia