bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  'bir kişiden bir örnekle etiketleme'
  programına hoşgeldiniz efenim
  apartman boşluklarında kapalılara
  önlemler alınız lütfen efenim...
  4 -1 ... babaganus
 2. 2.
  öpüşmeyi seks sanan dangozların anlayışından daha düzgün bir anlayıştır. şahsi kanaatime göre "seks denen şey eşinle yapılır ve bu iki kişi dışındakileri hiç mi hiç ilgilendirmez"dir.
  3 ... t bag
 3. 3.
  "kapalı derken?"
  ... skinnyman
 4. 4.
  (bkz: sözlük yazarları evlensin kurtulsun)
  2 ... creepy doll
 5. 5.
  kapalı kızın da insan olmasından mütevellit bir cinsellik anlayışı vardır.

  yani kapalı kızında iki bacağı, iki kolu, iki gözü, iki kulağı vardır. tıpkı açık kız gibi ya da sakat kız gibi veyahut her şeye nötr kız gibi. anlayış değişikliği beyninin sağ veya sol lobunun nasıl çalıştığına bağlı olarak değişebilir. kültürel veya kendi zümresinin ahlaksal değerleri de bir çok şeyi belirler. yani aslında burda kapalı kız kalıbı saçmadır.

  kadın vardır ve erkek vardır. bir de eşcinseller vardır. kadının ve erkeğin veyahut eşcinsellerin veyahut vajinismusların cinselliğe bakışaçısı diye ayırıp ayırıp, bölüp çarpıp hayattaki duruşun şekilsel tavrına gönderme yapmak ahmaklıktır. zira insanın bakışaçısı ne olursa olsun zaaflarla kaplı bir kozanın tam dibinde sarıp sarmalanmıştır. saadet partisine oy vermesi ve akabinde biriyle öpüşmüş olması of neyse kafam şişti...
  4 ... cenaze kaldiricisi adem
 6. 6.
  (bkz: kabuklu fıstık)
  1 -3 ... en zayif halka
 7. 7.
  penis kafalıların çözmeye çalıştığı 10 bilinmeyenli denklem.
  3 -2 ... cedric8
 8. 8.
  insanın seks anlayışıyla birebirdir.

  başını kapatınca insani ihityaçlarından sıyrılmıyor, hadi inancınız yok bunun biyolojik ve fiziksel olarak da mümkün olmadığını anlamaya çalışın. başını örttü diye rahibe olmuyor o kız, sadece inandıklarını yaşamaya çalışıyor. mini etekli kızın seks anlayışı diye başlık açılsaydı yobaz diye etiketlerdiniz, ama insanın inandığını yaşamasına normal bakan biri olarak, bu şekilde bir etiketlemenin sadece kansızlık olduğunu belirtmek isterim.

  bir yerini örtmeyeni normal karşılayan, bir yerini örtene bütün acımasız eleştirileri yönelten bakış açısıdır bu. örümcek kafalı denen insanlardan daha örümcek kafalı olunduğuna delalettir.

  mesele inandığı ile yaptığının farklı olması ise, bu eleştirileri yapanların yüzde doksanı sorulduğunda müslümanım diyecektir. biraz aynaya bakın, belki yıllardır televizzonla yönetilen beyninizin farkına varıp çalıştırmak istersiniz.

  önemli not: yıllardır çalışmadıysa, çalışmakta zorluk çekebilir, bu süreç içinde sabırlı olun. zaten eksikliğini pek de hissetmeyeceksiniz.
  3 -2 ... keep on rising
 9. 9.
  saçı başı açık ama zihni kapalı insanoğlunun idrakına muktedir olmasının imkanı bulunmadığı halde üç başlıkta bir kez uğradığı konudur.
  ... lordofwords
 10. 10.
  " açık alan da sekse karşıdırlar, bunlar açık öğretim fakültelerine de karşıdırlar. "
  2 -2 ... king of the author