1. 1.
    malum güneş yokken insan daha bi durgun oluyor. bu havada yapılacak en üzel iş aile veya samimi ve esprili insanlarla yumuşak ve boş konularda sohbet etmektir.
    4 ... pilotmont 1
  2. 2.
    Açılmasını beklemek.
    9 -3 ... alyssum
  3. 3.
    Yatmak ve ya film izlemek. Yalnız da olur sevgiliyle de olur. Mis gibi eylemler.
    ... tear of the moon
  4. 4.
    bir kadeh şarap ve bütün sessizliği içinize gömerek, hayatı izlemek.
    5 -3 ... silent lucidity
  5. 5.
    Yağışlı ve soğuk değilse ve yaşadığınız şehirde deniz varsa sahil de biraz dolaşmak, akabinde biraz bira. Yaşadığınız şehirde deniz yoksa şehre hakim tepeye çıkıp bira içmek. Hava soğuk ve yağışlıysa bunları siktir edip evde film keyfi yapmak.
    1 ... enkidu1986
  6. 6.
    Kız arkadaş ile Pubg oynamaktır. Evet
    2 ... kokontomokonto
  7. 7.
    Çalışmak.
    ... zukenari
  8. 8.
    sahilde bisiklet surmek. Yanina bi kac kirinti bisi ve kahve almak. Birde örtü ve kitap. Sonucta kapali hava cokda onemli degil yeterki yagmur yagmasin. ikinci secenek evde film izlemek. Patlamis misirlaaa. Patlamayan misirda var sinir hastasi eder insani.
    2 ... libraa
  9. 9.
    işlek bi caddeye bakan kahveye geldim çay içiyorum valla. Havanın kapalı olmasından mı yoksa çayın 50 kuruş olmasından mı bilmem ama geldim. Bu zamanda böyle manzarası olup da 50 kuruşa çay veren kahve bulmak cidden zor.
    ... komple satilik teori
  10. 10.
    kapalı havada yapılacak en güzel şey
    irileşmiş tüm sıkıntı ve gerginliklerimizi, esmer sevgilinin inisiyatifine bırakmak.
    elinden geleni yapacağına emin olun.
    1 -3 ... liliith