bugün

açması ve kapaması çok hoşuma giden telefon.
kapaklı telefon modellerinde en iyisi samsung marka olanlardır.
genellikle bayanların kullanmayı tercih ettiği telefondur.
her ne hikmetse, amerikan gencliginin buyuk ragbet ettigi cep telefonu turu. hepsinde mi olur kardesim... **
kapağının, hiçbir zaman yalama olduğuna rastlanılmamış telefon modelidir... halbuki aldığınız aleti gösterdiğiniz insanlar hemen küçümsemek için "yalama olur lan bu, bozulur" derler. * *
bu dönemde aradığım ama dunya trendi sebebiyle bulamadıgım, anca amerikadan getirtebilinecek telefon modelidir
göt cebine koymaya gelmez bu telefonları. anında cortlarlar.
sıkıntı halinde kapak açma ve kapama hareketlerini hızla yaparak stres topu kıvamında kullanılabilen, bu kullanıma maruz kaldığı için de şarjı çabucak biten telefondur.
Çevrenizin en popileri olmanizi saglayacak aparati.
bir zamanların en havalı telefon türü. ilk aldığımızda kapağını sertçe kapatmaya kıyamazdık. tabi sonra modası geçince erkek arkadaşla edilen her kavgadan sonra duvara çakıldı. şimdiyse tedavülden kalktı herhalde.
şu an kullandığım telefon. sanırım ölmem gerekliydi ama hala yaşıyorum işte. telefonun malzemesi asırlardır dayanabilir bir yapıda ama benim hala hayatta olmam gerçekten daha ilginç bir konu.
bir parmak hareketiyle açıp çenenizle kapatabildiğiniz telefon modelleriydi. artık yakın tarih bile çok geçmişte kalmış gibi.
Şu sıralar bunlardan kullanmayı düşünüyorum. Ya bu ya da kızaklı. Kızaklı daha ciks duruyor.
Bir zamanların en havalı telefon modeli.
Eskilerde lüks sınıf telefonlardandı.