1. 1.
  Türkiye'de lise de ve üniversite kitaplarında ki tarihde tek adam mustafa kemaldir. hayatı boyunca hi. hata yapmamış ve mükemmeldir. çocuklukta öğretilenler yanlış da olsa, birisinin dinini değiştirmesi zordur.
  bir lider düşünün ki ülkesine hatasız muhteşem hizmetler yapmış , bunu kanunla korumaya ihtiyaç kalmaz halk zaten kabullenir. Bugün ülkemde kanunla Peygamber Efendimiz (s.A.v) dahi korunmazken , mustafa kemali kanunla korumak korkunun ve güvensizliğinin bir sebebidir.
  Mustafa kemal çanakkale başarı elde etmiştir. tarih aslında sadece m.kemal dan ibaret değil lakin bir askeri darbe olduğunda bile yapanlar kahraman oluyorsa m.kemal de aynıdır.

  Tarih liderlerin ve yandaşlarının yazdırdığı tarihden ibarettir.
  4 -12 ... eskici34
 2. 2.
  adnan menderes'in çıkardığı yasa sonucu oluşan durumdur.

  atanın kanunla korunmasına gerek yokken ona ve devrimlerine en çok saldıranlardan birinin bunu yapması tezat gibi görünsede aslında çok sinsi bir plandır.

  şimdi de bu planın tutmaya başladığını görüyoruz.
  1 ... ihan et
 3. 3.
  Kanunla korunan bir diğer lider de Hz. Muhammed'dir...
  3 -1 ... antifa90
 4. 4.
  tarih liderlerin yazdığı tarihten ibarettir evet. yetmiş yıl sonra bugünler "türkiye'nin cennet yılları" olarak adlandırılacak. yıllardır çürütülen ve karartılan hayatların esameleri bile okunmayacak. neyse ki şu anki cehennemi bizzat yaşıyoruz da iki yüzlülükleri her gün tekrar tekrar görüyoruz. kimsenin derdi özgürlük ya da adalet değil. hesaplaşmak, "şimdi de biz sikelim" mantığı. bok attığınız adamdan çok daha aşağıdasınız.
  1 ... cersei
 5. 5.
  kanunla korunan peygamber de var bebeyim... bildin mi?
  ... jorge lois borges
 6. 6.
  t.c yasalarında muhammedi koruyan bir yasa yoksa acaba t.c vatandaşı olmadığı için olabilir mi ?
  1 -1 ... necati bilader
 7. 7.
  kanunla korundugu iddia edilen adamin yerden yere vuruldugunu gormeyen yazarin actigi sacmalagin daniskasi olan basliktir.
  ... think
 8. 8.
  t.c. yasalarında muhammed'i koruyan bir yasa yok, acaba din ve devlet işlerinin ayrı olması gerektiği için olabilir mi?
  1 ... lonely 00
 9. 9.
  şakirt zırvaları

  (bkz: bi bitmediniz amk)
  3 ... haytham
 10. 10.
  olamaz çünkü Hz muhammed Sav tüm islam ümmetinin peygamberidir ve sadece araplar için değil.bu bu beyanat cahillik ve saygısızlıktır .islam ümmetinin peygamberidir arapların değil.
  1 -1 ... eskici34