1. 1.
    sözün bittiği yer.
    3 ... kiss kiss bang bang
  2. 2.
    (bkz: korkusuz korkak)
    ... usualsuspects
  3. 3.
    Yapamam sanirim. Aglamaktan kör olma evrem baslar...
    2 ... retrosoul
  4. 4.
    Bulunduğu çevrede yaşayıp yaşamadığı pek hissedilmeyen, acaba noldu buna bile denilmeyen insanın yapacağı eylem.
    1 ... napacuhh
  5. 5.
    +9 cool points lik hareket.

Muhteşem. Tey allam.
    ... gece
  6. 6.
    arka fondan bu çalacak.
    https://video.uludagsozluk.com/v/geceye-bir-şarkı-bırak-135539/

... secilmemis kisi
  7. 7.
    film mi çeviriyoruz, bir üzül, bir hangi evredesin öğren ondan sonra gidersin, havalı birisi.
    1 ... ahsisedelalhemdeayhilal
  8. 8.
    Tam 31 gündür sigara içmiyorum.

35 gün önce faranjitim azdı, nefes alamıyorum, sesim çıkmıyor, ağzımda leş bir tad var, göğsüm ağrıyor. Hemen belirtileri google'a yazdım. Sonuç: kanser. (O an hala sigara içiyorum ama)

Sakin olmaya çalıştım. Götümden teşhis uyduramazdım ama doktora gitmeye de korkuyorum. Kafamda kurdum o sahneyi, doktora gitmişim ve diyor ki "kokoreç bey, kansersiniz." Hafız, hiç öyle kemoterapiymiş yok ilaç tedavisiymiş.... Uğraşamam. Kendimi o kadar düşürmem, kimseye de yük olamam. Çözüm evde hafız: sarsılmaz... Pompalı. Gıdıya dayıyorsun, çenenle de destekleyip sabitliyorsun ki her silah ateşlendiğinde teper. Tepmesin! Anında çözüm, %101 başarılı tedavi yöntemi.

Şaka yapıyorsam silksinler bu arada. Sonra aktara gittim. Andız pekmezi, keçiboynuzu verdi. Nikotin bandı aldım. Şu dakika itibariyle 31 gündür sigara içmiyorum. Ama o çaresizlik anını -doktorun kansersiniz demesi- kafamda yaşadım, eğer ki senaryosu bile o kadar canımı acıttıysa ve bana bu kararı aldırdıysa bir de gerçeğini düşün.

Tanrı herkese sağlık versin.

Not şeysi: çoğ canım sigara çekiyo lan. Ama sigara sağlığa zararlı. Tabii lan manyak mıyım!
    3 ... mitolojide kokorec tanrisi