bugün

en kısa zamanda kanser olasıca insan *
kanser gibi ölümcül bir hastalığı yalanlarına alet edecek kadar düşmüş insandır. insanlar bu hastalığın ismini duyunca üzülüyor kimisi de ayrılık sebebi diye kullanıyor. yazık...
türk filminden fırlamıştır kesin. hayat film değil kızım, sonra dillere düşersin çocuuum.
doğru söylemiş kızdır... kalp kanseri olmuştur...amansız hastalığın şifası yoktur... ayrıldığı adam şanslı adamdır.
yalan söyledikten sonra birlikte olsan ne olmasan ne.
ayrılmış olmak sevindirici. geri geldiğinde de senin için bir ölünün ruhu olmaktan öteye geçmemesi gereken kişidir.
ayrılmak için ortaya konan bahanelerde çığır açmış kızdır. bir yandan takdir edilmeli, bir yandan tez zamanda kanser olması dilenmelidir.
Acıtasyon ve damar hastalıklarının dibine vurmuş kız'dır. Üzmemek gerekir, sakin olması söylenir ve gerçek hayatın aslında nasıl bir şey olduğu anlatılmaya çalışılır. Eğer anlamıyor ise pes edilmemelidir. Pes ederseniz ona istediğini vermiş olursunuz, onun için sadece sakin olun ve acilen kafasının tıpasını açın ve kız'ın beyninin yerine akmasını sağlayın.

Not : Tavsiyeleri mi çocuklarının ulaşamıyacağı yerlere koyun. Tavsiyelerin beyinin ana kılcal damarlarına temas'ı söz konusu olduğu takdirde, acilen bana başvurun.Hadi eyvallah.
Eğer yalansa ayakta alkışlanası bir bahanedir bu ayrılık bahanesi. Fakat gerçekse her kızın cesaret edebilecegi bir şey değildir rahatsızlıgı yüzünden karşısındakini sevdigi bile olsa hayatından çıkarmayı göze almak.
(bkz: kanserim ben deyip ayrılmak istemeyen kız)
muhtemelen akıl yaşı bir ergene dahi eşit olmayan kızdır. bu kızla olmak suçtur zaten.
eğer gerçekse söylediği bu kızdan ayrılmayı kabul eden erkeğin alnının karışlanması gereken durumdur. eğer yalansa da hemen ayrılınması gereken kızdır zira zaman içinde ilişkiyi kanser etme olasılığı çok yüksektir bu kızın. *
hemen alıp kemoterapiye götürülmesi gereken kız modelidir.
erkeğin kendisini manevi olarak kanser ettiğini ima etmiş kızdır.
bu kız, aynı zamanda sevgilisi kanser olsa bir dakika bile yanında durmaz o yüzden ayrılın gitsin.
karşısındaki kanser olunca inanmayacak insandır.
(bkz: AiDSim ben diyip ayrılmaz istemeyen kız)*
çok dizi izlediği için beyni jöle kıvamına gelmiş kızdır.
sorun sende değil bende canan olayının bir başka versiyonudur.
HAFTASINA KALMAZ ÜNLÜ BiR iŞADAMI iLE EVLENiR BU.
Güzel taktik bulmuş kizdir helal olsun.
Eğer bu gerçekse allah kızın yardımcısı olsun. Hayatının baharında bir insanın kanser olduğunu öğrenmesi kadar korkunç bir şey yok. Aklına sevdikleri gelir. Ölümden ziyade onları bırakma endişesi yaralar.

Bir kız siZe böyle derse biliyorum çok zor ama onu bırakmayın çünkü onun en çok size ihtiyacı var.
güncel Önemli Başlıklar