bugün

genelde bu tarz olaylarda kanser olan taraf terk edilir ama tam tersi başıma geldi. karım 2 sene boyunca kanser ile uğraştı, zaten ilişkimiz kötüydü ama bu süreçte yanından elimden geldiğince ayrılmadım. en iyi doktor, ameliyat, yurt dışından akıllı ilaçlar fln. tabii kanser süreci zor, psikolojisi de bozuldu. kanser olduğunda oğlumuz 2 yaşındaydı ve ben büyüttüm diyebilirdim, kemoterapi döneminde eşim annemlerde kaldı enfeksiyon riskine karşı. anne olan birileri okuyorsa zaten 2 yaşında daha yeni memeyi bırakmış bir çocuğun baba ile kalmasının ne kadar zor olduğunu bilir. saatlerce günlerce oynadık, masal okudum cart curt. zaten çocuğuna aşık bir babayım. neyse süreç bitti karım iyileşti. yine kavgalar inişler çıkışlar, dün iletişim kuramıyoruz diyerek kavga çıkardı ve evi çocuğumla terk etti. nasıl olsa artık bana da ihtiyacı yok iyileşti. eşimin gitmesi problem değil de, hayatınızın merkezine aldığınız oğlunuzun gitmesi tarif edilemez bir acı. bir de karım vicdansız merhametsiz biri mutlaka bu süreçte de çocuğu kullanarak canımı yakacak. her işte hani bir hayır vardı ulan?

edit: olay gerçektir, son 5 entryime bakanlar sürekli ciddi şey yazmak zorunda mıyım, oyunlara da yazarım, kadın başlığına da, trol diyenin de umarım başına gelir. ben sütten çıkma ak kaşığım demedim zaten çocuğunuz yoksa eksile geç kardeşim.
feminist ablalar geldi çok şükür.
baştan sona yalan bir hikayeye benziyor.

nankör kadınlar yok değil ama ne yapabiliriz şimdi böyle bir nankörlük için dostum?
görsel

Ayrıca hikaye inandırıcı gelmedi.
Karilara güven olmaz knk kesbiş olsun.
Ilişkiler başlar, biter. Kimse nedenlerini bilmez, bilemez. Herkes kendine göre bir neden görür. Ve bu nedenler hiçbir zaman aynı diildirler.
bu nasıl bir yalnızlıktır ki özelini gelip sözlükte anlatıyorsun amk dedirtmiştir.

inandırıcı gelmedi gibi bana.
Evlilikte bir dönem var ki bu dönemde çiftlerin her yaptığı birbirlerine batıyor rahatsız ediyor. Bu dönemi aşarlarsa devam ediyor aşamazlarsa yuva yıkılıyor maalesef.

Ayrıca ne yazık ki hala birilerini burada yazdıklarına göre değerlendirenler var.

Burada kadınlar erkek, erkekler kadın rolü yapıyorken hahaha hohoho yapanların dal taşşak yazanların rol yapmadığını mı sanıyorsunuz, çocuk musunuz yav !!!
Esra erola cıksana.
arkadaşlar kısa birşey söyleyeyim tekrar, ben mükemmel bir erkeğim demedim zaten, bana karını kanser etmişsin diye mesaj atan istanbul sözleşmeci ablalar var, üzüldüm onların adına. benim derdim kadın erkek değil oğlum ya çocuğum.
Haddimiz değil zaten ama iki tarafa da tukaka diyecek bir durum yok bence. Yazar arkadaş zor zamanda eşinin yanında olmuş. Bu gerçekten kıymetli bir şey bence de. Kimse aksini söyleyemez. Kadın açısından baktığımızda da ortada çok eleştirilecek bir durum yok gibi. Belki öncesinde cesaret edemiyordu. iyileştikten sonra bir daha gelmeyeceğim bu hayata diye düşündü ve bu işi bitirmek istedi. Çocuğunu bırakıp gitseydi daha mı iyiydi. iyi niyetli olduktan ve ilk hedef çocuğun durumu dedikten sonra Bir araya gelip ortak yol bulunur. Yeterki iki taraftan biri işi intikama dönüştürmesin. Bir zamanlar birbirini sevdiğini unutmazsa insanlar şu süreç çok daha kolay atlatılabilir bence.
Kadın çocuğunu bırakıp gitse suç, çocuğuyla gitse suç.
Ağır bir hastalıktan çıkmış çoğu insan gibi o da değişmiş. Akışa bırak, zorlama.