bugün

hepimizin bildiği kansere sebep olan çok fazla şey vardır. Örneğin: cep telefonları, baz istasyonları, organik olmayan sera ürünleri, kışın yakılan ve etrafa yayılan yakıt külleri ve artıkları, su kirliliği,zararlı güneş ışınlarıdır. Ya bilmediklerimiz ve her gün maruz kaldıklarımız kansere sebep olan şeylerdir. evimizdeki yanan lambanın dahi bize kansere sebep etkenlerden biridir. her gün izlediğimiz televizyon, şampuanlar, giydiğimiz baskılı kalitesiz t-shirtler, alkol alımı, baz istasyonları sağlığımızı tehdit edenler arasındadır.
(bkz: sigara)
Kanserojen maddelerdir.

(bkz: onu da mı biz söyleyelim)
oral seksmiş yersen tabi...

sizi gidi şakirtler sizi...
strestir. inanmıyorum sigara ve benzerleri olsun. Felsefik bir yaklaşım sergileyerek bir takım tepkileri üzerime çekeceğim sanırım ama insanı mutlu eden şey kanser etmez.
mcdonalds, bilgisayar, televizyon, sigara, içki

şimdi soruyorum kaç kişi bunlara hiç el sürmedi ?
cumartesi akşamı sevgilinin mesajınıza cevap atmaması. net.
selçuk şahin.
feridun düzağaç. ben bu adamı dinledikçe bunalım giriyorum bildiğin stresten kanser olacağım bir gün.
(bkz: zorunlu genel sağlık sigortası)
(bkz: türk kızı)
kadın çenesi babam hep söyler anneme 'kadın yeter kanser ettin beni' der.
Sigara.
Su anda yazar bunye tarafindan icilmektedir...
geçilemeyen derstir.
stres yaratan insanlar
sigara
genetik özellikler.
deplasman otobüsü.
her türlü kötü alışkanlık itina ile burdan temin edilebilir.
sinir
stres
sigara.

içinize bir şey atmayın, ciğerler temiz olsun, ama kesin değil tabii.*
aykut kocaman sayesinde fenerbahçe

(bkz: fenerbahçe kanseri)
işçinin can güvenliğini önemsemeyen para babaları yüzünden.
sadri şenerdir. eğer sizde benim gibi trabzonlu ve trabzonsporluysanız çernobil vız gelir. sadri şener yeterli bir sebebtir. hee bunun yanında sigara, alkol ve bilimum uyuşturucu maddeler de aynı etkiyi yaratır.
iş Çıkışı saati trafikte nefes alınamayan otobüste eve gitmeye Çalışma eylemi.
virusler bunlardan birisidir.
galatasaray dışındaki takımın taraftarı olmak. evet insan bünyesi kaldırmaz bunu kanser eder adamı.
caner erkin.
(bkz: yanmış yemeklerin kansere sebep olması)