Advertisement

 1. 1.
  yapılması gerekendir. önünüzde koskoca bir yaşam var. tamam karşı taraf bir hastalığa yakalanmış olabilir ama bu sizin de onunla birlikte ölmeniz gerektiği anlamına gelmiyor.
  -6 ... kan tutan kasap
 2. 2.
  trollük olsun ya da olmasın, bu tarz kafa yapılarını okuyunca iğreniyorum. tiksinç, bencil, haysiyet ve şerefsizce bir bakış açısı. demek ki hayatında hiç kimseyi sevmemiş böyle bir insan. her dakika yanında olmak istememiş o kişinin, hastalıkta ya da sağlıkta. yeterki yanımda olsun, acısı acım olsun diyememiş. onun için nişan da evlilik de "herkesle evlenebilirim, diğer insanlardan farkım olmasın da, sevmesem de olur" mantığıyla yapılan hareketlermiş. yazık.
  1 ... the outsider
 3. 3.
  yapılabilir. bir engel yok.

  ancak bir insanla nişanlanacak seviyeye gelinmişse hastalığını atlatması için, atlatamayacaksa son anlarını mutlu geçirmesi için çabalamak insanın doğasına uygun olandır.

  en ruhsuz bakış açısıyla dahi sözkonusu kişi kanserden ölecekse zaten 1-2 seneye hayatından yine çıkacak. tekrar evlenip yuva kurulabilir. olur da ölmezse zaten evlenmek istediğin kişiyle evlenmiş ve hayatını sürdürüyor olursun.

  boşa vicdan azabı çekmeye, ah almaya gerek yok.
  ... raduyev