1. 1.
    şoförün sonuna kadar haklı olduğu olaydır.
    kano nedir mübarek.
    bu kadar rahatsız olduysa gitsin tutsun taksi öyle gitsin.
    1 ... meyyus
  2. 2.
    genelleme yaparsak geçenlerde bir vatandaş önden sepetli arkadan oturmalı şu eski nostaljik bisiklet ile bindi ,baktım kano ile bire bir hatta kano boydan daha kısa.
    yine bir gün üsküdar'da toptancıdan gelen biri hemde 11üs'e ki lebeleb dolu olur iki dev çöp poşeti tip poşet dolusu plastik oyuncakla bindi. 4-5 bavulla binen iki kişi bile gördüm.

onun için oyumu kano'dan yana kullanıyorum.
    bize her şey müstahaktır .

geçenlerde asansöre biniyorum metro'da adam milleti iteleyerek girdi . önceki gireni ikaz ettim sonra bunu ,birde kız çocuğu var kabinde söylüyorsun kardeşim bu asansör , insanların hava alacak yeri kalması lazım ya bozuldu ne yapacaksın umurunda değil..

bırakın otobüsü asansörü kardeşim şirinevler üst geçidi vardı (epeydir gitmiyorum ondan vardı yazdım) yuh dersiniz. zamanında kültür üniversitesinde çalışırken defalarca rastladığım olay, ha söyleyeyim köprü (geçit) inanın beşik gibi sallanıyor.
    buyurun izleyin.
    https://izl.sn/7979242

yine yazıyorum bize müstehaktır.
    1 -2 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    kanoyla otobüse binmeye çalışmak bence ilk mantık hatası burada. ben de o zaman yarın buzdolabımla bineyim. uçakta getirdim almak zorundasın lan yan yatırırım, sığdırırım ben onu falan diyeyim?

tabi ülkece alıştık kuralsızlığa, arsızlığa, yüzsüzlüğe böyle tepene çıkıverir millet. 500T otobüsünde kurbanlık koyuna kıta atlatmış insanların memleketinde adam yarın öbür gün kanoyla da binmeye çalışır tabi yüzsüzce...

şoförün yaklaşımını beğendim. levyeye takılmışlar genelde sosyal medyada. bi serserinin akşam boş bulduğu otobüse binip yağmaladığı videoyu izlediğinizde şoföre acıyıp vicdan yapıyorsunuz ya, o levye o olaylar için var bebeğim. senin kuru götüne sokmak için değil.
    1 ... ucgende alan