1. 1.
  hiç yaklaşılmaması, uzak durulması gereken cins-i latif türüdür.
  7 -7 ... delikanlı
 2. 2.
  ayrıca (bkz: kızları arkadas olarak goremeyen zihniyet)
  11 -3 ... eru
 3. 3.
  asla çıkılmaması gereken kızlardır bunlar.eğer çıkıldığı takdirde zırt pırt ondan bahsederek durduk yere çocuğu dövdürebilir zira bu kız güruhu.
  10 -4 ... elendil
 4. 4.
  bu kurala uyulduğu sürece sorun yoktur:
  - bir kişi, sevgili edinmeye karar verdiği andan itibaren kız ise hayatındaki diğer erkekler, erkek ise de hayatındaki diğer kızlarla arasına mesafe koyması gerekir.
  çünkü nasıl bir kız, sevgilisinin sırlarını başka bir kızla paylaşmasını kaldıramazsa, bir erkek bu konuda çok daha hassastır.
  6 -2 ... delikanlı
 5. 5.
  kankamın, benim yüzümden ister istemez içine girmiş bulunduğu güruh. zordur ateşle barutun kardeşliği, mesafesini ayarlayamadıktan sonra **.
  2 -1 ... tyrigonath
 6. 6.
  kankası olan erkeklere hiç bir faydası olmayan kızlardır... kankalarına bir kız ayarlayamazlar çünkü kız arkadaşları yoktur, kendileri vermezler çünkü kankadırlar... ama yine de tadından yenmeyen dostluklar kurulabilir bu kızlarla *
  14 -1 ... ferrole
 7. 7.
  yanlış olaylara giren bayan kişiler.
  4 -3 ... şahin k
 8. 8.
  (bkz: amcası erkek olan kızlar)
  13 -3 ... arabaciarabayatasget
 9. 9.
  bir kizla bir erkegin arkadas olmasini algilayamayan zihniyetin yadirgadigi durum. ya illa ki yakistirma yapilir, kanka olduklarina bir turlu inanilamaz, ya da bok atilir. ayriyeten karsi cinsi bir cinsel obje olmaktan ote, bir seyler paylasilacak insan olarak goremeyen kisilerdir bunlar, yaziktir kendilerine.
  10 -4 ... dramtatatam
 10. 10.
  bir laf vardır erkekle erkegin kankalıgı mezara,kızla erkegin kankalıgı yataga kadar gidermiş...bir kıza erkekten kanka olmaz.
  11 -5 ... karpuzkabugu