bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    içten içe hoşlanılan bir durumdur. siz onu arkadan vurmazsınız ama bu flörtümsü durum sizi memnun eder. işler ciddiye varacak olursa uzak durulması gereken hadisedir.
    3 -2 ... gisemy
  2. .
    kankalık müessesesi ile uzaktan yakından ilgisiz bir durum. şayet eğer a kişisi kanka olarak gördüğü b kişinin sevgilisi olan c kişisinin ona askıntı olduğunu farkettiği halde kankası olan b kişisine bu durumu iletmiyorsa yükseklerde gelen soğuk hava etkisiyle sokayım onun kankalığına efendim.

(bkz: cümlenin sonuna doğru kızmak)
    2 ... zemberek yılanı
  3. .
    arkadaşlığınızın sınanması için güzel bir yoldur. böyle bir konuda tavrınızı ortaya net bir şekilde koymalısınız. ya siz de yüz verip dostluğunuzu bitirirsiniz ya da hayır der dostluğa devam edersiniz.
    yine de sevgilisi olduğunu bildğiniz birine asılmak bir insanın ne kadar aşağılık olduğunu ortaya koyar. ondan da ne köy olur ne kasaba. en iyisi siz arkadaşınıza durumu anlatın ve gerçekleri görmesini sağlayın. yol yakınken kurtarın onu.
    2 ... elma kurdu
  4. .
    öncelikle birisinin size asıldığını anlayabilme yeteneğinin sahip olunması gereklidir, akabinde belki bu tip birşey fark edilebilinir. fark edildiğinde ise insanın kendini de sorgulaması gereken, mevzuatlar bütünüdür.

başıma hiç gelmemiştir, belki pek de güzel değildimdir ya da anlayamamışımdır, belki de "asılma" kelimesinin anlamını tam çözememişimdir, nasıl asılır insanlar birbirilerine bunu da öğrenmek gerekir. flörtümsü konusu beyinde patlamalar yaratır, ne olduğunu anlamak için o kadar çok zorladımki su kayyattı beyincik. ha bu da benim beyin kapasitemin azlığından ileri gelebilir.

freud olmak mı olur bilinmez lakin, cinselliğin hüküm sürdüğü bu evrende herşey olabilir, insan denen varlıkta kendi ihtirasını dizginleyebileceği için insandır, zeki varlık olma halleri.

düşünebilir, sebep sonuç ilişkisi kurar ve ona göre hareket eder. asılma olayından uzaklaştım mı ben nedir bilemedim ama uzaklaşmak istiyorum sanırım bilinçli olarak.
    1 ... anti
  5. .
    kadınlar için olağan durumdur. dünya üzerinde ki herkesi bir süre kendilerine asılıyor zannederler. büyüyünce geçer fakat.

(bkz: herkesi kendine aşık sanan kız)
    2 ... bambu