bugün

kafasına yontulmamış odunla vurulası kızdır. zaten kelime olarak boktan olan kanka'nın hiç ağzına yakışmadığı kızdır.
yakın zamanda kanka dediği insandan etkilenmesi muhtemel olan kızdır.
zaten bir erkeğe kanka diyorsa o erkeğin bir kız arkadaşının olmama ihtimali %97'dir. zaten etkilenmez de. nasıl olsa bir boka yaramıyor elimde döndüreyim diyebilir. amaa, şayet bir kız arkadaş ile takılmaca olayına girdiğiniz vakit olaylar değişebilir
iticilik abidesi olan kızdır.
sen ona kezban diyosun olum lan o seni siklemediği için mal mal yavşamandan dolayı kanka diyor.
bu şekilde erkekleri soğutur.
Kanka diyen kız değil insan iticiliği vardır. Amk yerinde sanki hiç hayatınızda kanka dememiş gibi davranmayın olum gerek yok. Hepimiz en azından lisede kısa bir sürede olsa kanka kanki kank kamki (hatta ben kenke diyordum düşün arada hala diyorum şaka olsun diye (!)) demişizdir. Bu da tıpkı diğer zararlı alışkanlıklar gibi lise döneminde kullanılıp bırakılmalıdır. Çok şey yapmayın.
Gazi üniversitesinde bolca olan kiz tipidir.
tiksindirir...öğğ bi sn kusup gelicem.
Birilerinin sinir olduğunu bildiği için kanka kelimesini kullanan kızdır.

Evet kankacım, silktir git by.
Ağzına lahmacun küreği ile vurulması gereken kızdır. Iticidir.
Büyümemiştir. Çok takılmayın bir süre sonra sizin de ağzınıza yapışıyor.
Kanka ayagi got ayagi anlamasi yakin olan kizdir.
Bıyıkları da terleyen bir kızdır.
(bkz: kezban)
Erkeklerin tüm planlarını alt üst eden kızdır, aferindir ona.
kezban veya apaçi tipli kızdır.

Düzenleme: eksileyen arkadaş derdini anlatabilir mi?
Gorgusuzlukten baska bisey degildir...Agizlarinada yakismiyor.
ileride bir gün bir şeyler yaşayacağınız kankadır. iyi davranın, ona güzel bir kanka olun.
olumsuz tepki alan kızdır. ama bazıları kanka lafını öyle bir der ki, kankası olasınız gelir. böylesi de var.

krolaşmadan diyebilirsiniz sorun yok. yeter ki o k harfleri, yerini q harflerine bırakmasın.
(bkz: amına koyayım diyen kız modeli)
friendzone dersine giriş101.
büyüyememiş tir ve birazda rahattır. kaç yaşına gelmişsin hala ağzını yaya yaya kaankaa diyorsun. sana el şakaları yapmalarına, dokunmalarına, yanında küfretmelerine, sana müstehcen şaka yapmalarına ve aklıma gelmeyen bir sürü saçma şeye nasıl izin veriyorsun aklım almıyor. hayır bir erkek olarak bunları ben yadırgıyorum bazen, sen hiç mi tuhaf karşılamıyorsun.
Erkekten kıza , kızdan erkeğe kanka olmaz . Bunlar bir takım uydurmalardır .
eğer bir erkeğe diyorsa erkek bir beklentiye girmesin diye diyordur (bkz: ben seni arkadaş olarak görüyorum)
Verecektir zemin hazırlıyordur.