1. 1.
    16 yıldır iktidardasın sen şu işe bak ki operasyon yapacak tarih olarak seçim öncesini belirlemiş hükümet alla allah bütün yandaş kanallardan , meydanlardan operasyon duyurulmuş sonra ben bunu dile getirince vay efendim siz teröre destek mi oluyorsunuz lan sığır sen habura hakim gönderen partinin götünü yalarken de biz o durumun yanlışlığından bahsediyorduk şimdi seçimde kendi götünü kurtarmak , pislettiği koltuktan kalkmamak için mehmedimizi oy uğruna ölüme yollayan bu şerefsizleri de başımızda mı taşıyacağız ?
    11 -9 ... stallion
  2. 2.
    seçime günler kala bir de bomba atıldığı zaman bak sen tesadüfler furyasına, malesef ki kumar da derler ya daha son kozumu oynamadım.
    ... dkcobain
  3. 3.
    Belediyelerin şehir çalışmalarının başlamasıyla paralel bence çok uzakta aramamak lazım.
    1 ... kudurtanbazlama
  4. 4.
    anketler sıkıntılıydı bacım. 3-5 oy ne gelirse kar.
    4 -1 ... ruh okuzu
  5. 5.
    oy devşirmek için..

bildiğimiz kadarıyla dünya tarihinin en iğrenç en ahlaksız kitlelerinden birinin ve o kitlenin iktidar anlayışı altında vuku bulan hededir..

bu yaşananlar tamamıyla yargılanma ve dünyalarının başlarına yıkılmasının korkusu nedeniyledir..

evden bir bok kokusu gelir, küçük çocuk altına sıçmıştır..

çocuk onu inkar etmek için elinden gelen her şeyi yapar.. ne olduğu yerden kalkar, ne de altına müdahele ettirir..

bizim başımızdakilerin durumu bu denli minnoş değil tabii ki..

koskoca türk tarihini, türk devletlerinin tamamını ayak altına alıp, bir tarihi yok olma kıvamına getiriyorsun..

bu, altından kolay kalkılabilecek bir mesele değil..
    4 -2 ... artificialhuman
  6. 6.
    Sorgulayan vatan hayini fetöcüdür.
    4 -1 ... templier
  7. 7.
    kekin yanina arasicak lazimdi böyle bir cözüm üretmisler.

ha secilirse ohalde bitecekmis. baslatan sizsiniz zaten. bitirmek icin secilmenize mi ihtiyac var. görülen en trajikomik siyaset sahnesi.
    4 -2 ... portatif
  8. 8.
    Bahse konu operasyon yaklaşık bir yıl önce başlamıştır. 9 ay evvel girildi bu bölgeye.

Velhasıl emcik emcik konuşmamak lazım.
    3 -1 ... kara deniz
  9. 9.
    şimdi yapılmıyor siz cahil olduğunuz için, araştırmaktan aciz olduğunuz için operasyonu ''şimdi'' yapılıyor sanıyorsunuz !

kararlılık harekatı 11 martta başlamıştır.
    4 ... seni sirra vakif ettim
  10. 10.
    bu insanların hiç mi kardeşi abisi çocuğu eşi dostu yok diye soruyorum kendime sonra bunların seçim de 1 puanlık oy için neler yapabileceklerini aklıma getiriyorum ve benim kardeşimin , abimin canının bunlar için bir sayıdan mitingde bağırılacak bir cümleden ibaret olduğu aklıma geliyor...
    ... stallion