bugün

evet efendim...

bu azimübarek günü biz ak partili ve dolasıyıyla dindar, ahlaklı ve karizmatik şahıslara zehir eden, ahlaki açıdan çok eksiği bulunan kafir kızdır. tayyip sizi inandırsın bir an böyle ölmeyi diledim, esenyurt gülbahçe mezarlığına gömüyolar beni. başımda en sevdiğim arkadaşım pideci rahmet abi, ben mezardayım böyle. takkesini ters takmış kemal sunal cenazeye gider ya öyle. neyse
bir dindarı tayyip çarpsın dinden soğutabilecek olup, sinirden krizlere sokup minarelere tırmandıracak olan hafif sürtük ve tahminimce iri ve seksapelli göğüslü bayana karşı ben gayet bakir halimle ezik kaldım açıkçası arkadaşlar. az evvel başıma gelen bu olayı anlattığımda bu bayanın direk olarak hangi partiye oy verip kimlerden olduğunu açıkça anlayacaksınız.

sabah yine namaz kılıyorum, dünya hayatından uzağım işte her zamanki gibi. neyse işlerim çıktı az evvel geldim eve ve sevdiğim süper dindoşların kandilini kutlayayım dedim. ama içlerinden birine de attım mesaj, ki bu mesajı attığıma dinpişmanım şuan. bana seks teklifi yaptı töbeler töbesi ya.

o özenerek yazdığım kandil mesajına şu şekilde yanıt verdi;

bırak ya ne kandili, sakalını sevsinler, biz ismirliyis şşt oluum. gelsene bize, kandili bende söndür bu gece ihihi.

pü allah belasını versin. hayyğğğhhkk pughhkk emi. her ne kadar kansızlık yapma potansiyelim olsa da yine de ifşa etmicem bu bayanı. başına iş miş gelir de benden bilirler. çocuk falan patlatır birisi sonra başıma kalır bu yaştan sonra ya.
"cinsel seks" kavramını insanlığa armağan eden kızdır.
" cinsel seks " deyimini güzel türkçe'mize (!) katan kızdır. helel olsundur, cinselli seks yapmak için can atar.

(bkz: cinsel seks)
cinsel olmayan sex teklif edilerek geri püskürtülebilecek kızdır.
(bkz: cevab veremedi)
kandil olup olmaması kendisi şahsın ilgilendirmeyen, erkek açlığı çeken, evde kalmış kız kurusuna yeni bir bakış açısı getiren, fakat kız demesi abes kaçan insan modelidir.
izmirlidir.