bugün

Sapık bir sineğin tecavüzü sonucu oluşmuş melez karınca cinsi.
ampulün çevresinde hızla dönerlerken, arada ampule çarpıp irtifa kaybederler. sonra gelip yine çarparlar. yine, yine... o ampule çarptıklarında çıkardıkları ses de insanın beynini kemirir durur.
hava yağmurlu olduğunda etrafta sıkça görülebilen karıncamsı.
o işe yaramaz vücutlarını bulduğunuz ilk kesici ya da delici alet ile tam ortadaki boğumdan ikiye bölecek olursanız, bana mısın demezler, birken iki olurlar, bir türlü gebermek bilmez bu hayvanlar.
bunlar nasıl oluşmuş merak ediyorum. yolda buldukları sinek cesetlerinden kanatları kopartıp kendilerine mi takıyorlar, n'apıyorlar acaba? bir de normal karıncaların aksine, asabi bir hareketlilik içerisindeler.
genellikle ev içerisinde mayıs ortasında birden türeyen, yaklaşık 3-4 gün kendileri ile mücadele ettiğimiz sinek türü. her sene aynı yerde, aynı zamanda çıkıyorlar.
karınca olduğuna dair şüpheler oluşan böcektir.
şu boğucu yaz gecelerinde camı açmanın bedeli olarak odaya dalan ızdırabını düdüklediğimin haşeratı. bir süre tavandaki lambayla oyalanıp lambaya çarpmalarından çıkardıkları sesle rahatsız etmeleri yetmiyormuş gibi, ardından etrafımda tehlikeli uçuşlar ve pikeler yaparak en sonunda kulağımın dibinden sert bir vızıldamayla geçip suratıma çarpmalarıyla beraber bana cinnet geçirten, neyle uğraşıyorsam fırlatmama ve kendilerini avlayana kadar sakinleşemememe sebep olan aşağılık yaratıklar. 3 etti lan, 3. yeter. tek tek gelmeyin bari bir kere de gelin hepiniz de katliam yapayım. iki arada bir derede ısırmış da şerefsizler.

düzeltme. 4 oldu allahsızlar.
bi de lambaya kafa atan bi böcek var çok sert la bana da kafa atmıştı bi aralar taş gibi.
Adi yaratıklardır. Vurma ile filan ölmez bunlar. Bu piçlerden 3-4 tane yatağımın üzerinde buluyordum ama ben bu güne kadar hiç önemsememiştim. 1 hafta bu böyle devam etti ve yaklaşık yarım saat önce 50-60 tanesi pencereden girme suretiyle odamı istila etti.

Lambanın etrafında dolanıp çarpıp yatağıma düşüyorlar. Hemen pencereyi kapattım. Sonra pusuya yattım. Bu piç kuruları vurarak filan ölmüyor. Çarşafın üzeri bunlarla doldu ve bende sersemletmek için üzerilerine türk polisi gibi biber gazı olmasa da kolonya sıktım. Baktım sadece yatakta değil yerlere de düşmüşler. Yerdeki piçler ışığa hareketlendi ve ben tekrardan pusudaydım. Ama önemli bir nokta vardı sersemleyen piçler ayılmadan benim bir çare düşünmen lazımdı. Diğer grupta çarşafta toplanınca kalk sskk bu fırsatı kaçırma dedim ve o an aklıma gelen tek şey sol tarafta komidinin üzerinden duran çakmağa yaklaşmak oldu ve o an elime aldım bir tanesini yakayım derken bütün çarşaf yandı. Evet gecenin bu saatinde bana yaşattıkları yetmiyormuş gibi bir de ufak çaplı bir yangın tatbikatı yaptırdı. Ama bu karakter yoksunu canlılarında hepsi yandı. Tek tesellim bu.

Hemen çarşafı doladım ve kaldırdım. Yatağıma yeni çarşafımı serdim ve kucağımda laptop pencereye vuran piç kurularının sesini dinlemekteyim.
karıncanın ölmeden önceki son evresidir diyebiliriz.
ibretlik karınca türü. 1 haftadır çıt çıt ses duyuyodum odamda. özellikle geceleri geliyodu sesler. neyse işte bu sabah uyandım ki ne göreyim. yerde 5 tanesi birden yere attğım puf yastığın üzerine çıkmışlar. yastığı almamla hemen kaçtı namussuzlar. yastığın üzerinede larvalarını bırakmış şerefsizler. neyse hemen temizledim yastığı hatta çöpe atmayı bile düşündüm, 8 tane aile üyelerini geberttim. bide öyle hemen ölmüyolar karnı ezilmiş, organları dışarıya çıkmış hala kaçmaya çalışıyor. allahtan fark ettim seslere uyandım sabah yoksa larvalar büyüseydi sıçmıştık 100 tanesi birden evi işgal ederdi.
karıncaların hava kuvvetleridir, bize yıllarca çizgi filmlerde böyle öğretildi.
Duş almadan önce duşakabinden bir on on beş tanesini tek tek toplayıp dışarıya taşıdığım hayvan. Banyoda ne işleri var bilmiyorum ama su tut gitsinler diyen oda arkadaşım daha hayvan bence.
Çok cesur hayvanlardır,Kamikaze uçakları intihar komanoları bu hayvanlardan esinlenerek oluşturulmuştur.
Henüz ilk seksini yaşamamış, kendi kolonisini kurmak üzere yollarda olan doğurgan dişi, kraliçe karınca adaylarıdır.
Birden ortaya çıkan her yeri saran pislik canlı.
Kulağa buruna kaçar. Bir de sümsük olurlar yapisirlar adama. Furun sineklikle uzerine uzerine.
karıncaların hava indirme tümenindendir.
şu an sürü halinde balkon ve pencere camlarına hücum etmekteler, güneş doğunca hiçbiri kalmıyor.
bunlar manyak biraz ya hem karınca hem uçuyor. hem yürüyüp hem uçabilen canlılar bence hayata 1-0 önde başlamış. mesela düşünsene timsah ve uçuyor oov neyse bunlar çılgın gibi dönüp ışığa doğru uçup ampüle çarpıyorlar sürekli. belki atlı karıncanın dönmesi falan burdan geliyordur eheh şaka. hiç de anlamam neden ışığa yapıştırıyorsun ki bacaklarını kafanı filan 3. derece yanık yapıyorsun. ısırınca yakıyor birde bunlar, bu yaz yeni sürümleri çıkmış piyasaya; karıncayla böcek karışımı ve kafasında saçları var. neden bi karınca için bu kadar gereksiz şey yazdığımı bilmiyor ve kendime hayret ediyorum. böcekleri öldürmeyin.
Onlar erkek karıncalar yuvada fazlalık yapınca zaman zaman dışarı atılırlar.
Hazıra alıştıkları için kısa zamanda açlıktan ölürler.

Şaka değil eee gerçek.

Bilgi içerikli entry giriyoruz burada gülmeyin.
cama vurmaya başladılar.
insansız hava araçlarıdır sonuçta karınca sürüyor.
ısırınca fena yakıyor ve kaşındırıyor.
güncel Önemli Başlıklar