1. 1.
  --spoiler--
  Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Kanaltürk Ana Haber Bülteni'ni dünden itibaren 6 gün süreyle kapattı.

  Kanaltürk'ün internet sitesinden yapılan açıklamada, kapatma kararı olarak RTÜK'ten geldiği belirtilen belgenin bir paragrafındaki şu ifadeye yer verildi:

  "Kanaltürk, yasal düzenleme ve ilke ve kararımıza karşın, seçim dönemi içinde 24-25-26-28 Haziran 2007 tarihleri arasında saat 20.00'da yayımlanan Ana Haber Bülteni ve saat 13.00'te yayınlanan Editör Masası isimli öğle haberlerinde yer verilen siyasi haberlerde birçok siyasi partinin haberleri güncel olarak aktarılırken, Adalet ve Kalkınma Partisi ile ilgili haberler ve hükümetin uygulamalarının Başbakan Tayyip Erdoğan'ın geçmişteki konuşmalarına da vurgu yapılarak kamuoyunu yönlendirebilecek yorumlarla aktarıldığı, tek yönlü, taraf tutan yayınlar yapıldığı Radyo Televizyon Üst Kurulu ile izleme ve Değerlendirme raporundan anlaşılmaktadır."
  --spoiler--

  yorum yapmak yersiz. haksiz rekabet diye dusunen akp'ye de benim bir sorum var. secim icin devlete ait ucagi acilis yapmaya gidiyoruz diye kullanmak nasil bir oyundur? isinize geldigi gibi davranmaya devam edin.
  2 ... fabala
 2. 2.
  özgürlüğü savunmanın, çandarların çanaklarından, barlasların damaklarından ve altanların altlıklarından geçtiğini gösteren pek dumanlı bir vaziyettir bu ceza.

  pis kokar.
  2 ... bl
 3. 3.
  + peşkeş abi!
  - efendim?
  + koş abi, sana iş çıktı.
  ... cemmm
 4. 4.
  6 değil 15 gün olan cezadır.
  ... pammuk
 5. 5.
  Tam bir demokrasi dersidir(!)
  1 ... heathcliff