bugün

taksim meydanına benim heykelimi dikecektir.*
(bkz: çılgınım)
(bkz: burak kut)
(bkz: çılgınsın meennn)
avcılara rahibe okulu açmak.
(bkz: proje ne la)
Taksimin trafiğe kapatılması olabilir.
evet sonucu çıkmayan ilçeleri istanbul sınırlarından çıkarmaktır.
istanbul'u başkent yapar melih gökçeğide oraya götürür.al sana çılgın proje
başbakan erdoğan'ın istanbul ile ilgili olarak ortaya attığı sürpriz proje. başbakan, projenin içeriği hakkında ayrıntı vermezken istanbul büyükşehir belediye başkanı kadir topbaş ipucu verdi

şey gibi bir şey olmasın da.
apo yu boğazda asıp boğazda sallandırma projesi bence yeterince çılgındır. türk halkı nın tam istediği bir projedir. arabalar geçtikçe sallanıp ibreti alem için güzel bir zevk olurdu.

(bkz: ben proje diye buna derim)
(bkz: Seni çılgın hadi oradan)
(bkz: amerikan donanmasına kucak açmak)
(bkz: rus donanmsına kucak açmak)
(bkz: israil donanmasına kucak açmak)
avrupa'dan asya'ya geçerken alınan paraların, asya'dan avrupa'ya geçişte geri verilmesi.
istanbul'u çılgın sokak partilerinin yapıldığı büyük bir eğlence parkı yapmak. açılışında şişe çevirmecede gömleklerini dansederek çıkaran siyasiler gözümün önünde canlanıyor.
kendi elleriye açtığı stadyumda kendisini yuhalatmak. wuuuuuuuhuuuuu...
(bkz: başbakanın çılgınlık anlayışı)
kara sınırlarını su kanallarıyla çizse daha faideli olurdu. hem bir ada devleti olurduk hem de teröristler dışarda kalırdı.
rodeo yapma projesidir.**
(bkz: seni çılgın şey)

not: tayyeapçiler isyanda.
eğer gerçekleşirse inanılması güç bir proje olur.
(bkz: dünyanın en büyük icadı)
ağzından kaçırdığı 'büyük ortadoğu projesinin eş başkanıyım' sözü ve abd nin projelerinin uygulanması.
proje iyi olmasına iyi de işin içine tayyip girince beni bir korku sarıyor.
tayyip in çılgın kelimesini nasıl anlamdırdığına göre değişebilecek proje. lakin insanlarda gerilim yaratmayı seven bir başbakana sahibiz galiba, bundan hazmı alıyor ne anlayamadım.
ihaleyi alanları ihya edecek olan proje.
Ankara'ya deniz getireceğini söyleyen eski politikacıları yad etmemize vesile olan, yapılmasına teknik ve maddi nedenlerle imkan bulunmadığı gibi, mümkün olsaydı bile yapılmasına gerek olmayan, ütopik projenin seçimlerde kullanılacağını düşündüren haberdir.
güncel Önemli Başlıklar