1. 1.
    bir ekrem imamoğlu incisi. alanı boş bulunce sıralamış yine ışıklı haşmetmaab.

sonra bir uyandım yatak yorgan keban, altıma kaçırmışım.

eko başkanım çok agresif, eko başkanım çok yırtıcı.

rabbim pençelerine zeval vermesin canımın içih.

ışık ve kurultayla.
    8 -18 ... gogocu
  2. 2.
    Neden böyle bir kanala ihtiyacımız var? Bu kadar sorun varken ortada onca milyar liralarla önce bu sorunlar için bir şeyler yapılsa. Ekolojik dengeye ne gibi maliyeti olacak bu işin? Kafamdaki sorular bunlar.

Edit; başlığa edit lazım.
    ... huzursuz adam
  3. 3.
    Aslında imamoğlu'nun değil onu oraya atayanların beyanı. yıllardır tek istedikleri şey kanal istanbul'un önüne bariyer koymak. Ama senin ona gücün yetmez piyon oğlu.
    9 -8 ... zall bana hep abi der
  4. 4.
    kim demiş ne olmuş rüyanızı anlatmayın kesin bilgi verin.
    1 -1 ... nick koymayi unuttum
  5. 5.
    Sana sormayacaklar zaten.
    Kendini niye bu kadar şişirdin ki anlamadık!
    4 -3 ... hayat guzel
  6. 6.
    eko senin bu istanbul'da çıkacağın en yüksek tepe gayrettepe.
    kanal istanbul a asla izin vermiyeceğim
    6 -11 ... telefoncu ekrem ii
  7. 7.
    Yerli oto yollarda.
    4 ... atlant isten gelenadam
  8. 8.
    sana sormayacaklar zaten ne lan ? senin kendi evinde senden habersiz gelip tadilat yapılabiliyor mu ? iyice bokunu çıkardınız sizde kanunsuzluğun ahlaksızlığın. 17 senedir "seçilmiş başbakan seçilmiş cumhurbaşkanı demokrasiye saygı duyun" diyorsunuz şimdi 800 bin ( sekiz yüz bin ) fark atarak seçilen büyük şehir belediye başkanına sen kimsin karışmazsın diyorsunuz. sonra size yalancı yalaka çomar denilince kızıyorsunuz..
    17 -6 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    Mal gibson ekrem'i istanbul'un sahibi zannetmiş.
    Belediye başkanı çöp toplar,logarları açar,tıkanmış kanalizyonları açar. Hepsi bu kadar. Şehrin güvenlik,trafik,sağlık proje işleri hükümetin işidir. Ekrem'i bu kadar abartmayın.
    Belediye başkanı okulların tatiline bile karar veremez. Sadece hizmet eder.
    10 -7 ... aboskal
  10. 10.
    Benim bildiğim, okuduğum kanal istanbul fay hatlarına zarar veriyormuş ve tehlikeliymiş.
    2 ... kralina catarim belaya batarim