bugün

komedi dizisi özürlü kanal olmasından dolayıdır. son yılardaki yaptğı en başarılı komedi olan geniş aile'yi kardeş kanalını kalkındırmak için harcamıştır. geniş aile dışında hiç komedi dizisi yapamamıştırlar. en son rezillikleri ise nuri adlı saçmalık ise bu hafta itibariyle reytinglerde çökmüştür.
milletin salya-sümük etkisi yaratan dizileri reytinglerde uçurmalarıyla ilgilidir.zira (bkz: öyle bir geçer zaman ki) her hafta kendini rekorunu egale etmekte.
aslında yaptığı dramlara gülüyorum ben, çok zorlama oluyor genelde. geniş aile'yi yaptıklarında da gerçekten şaşırmıştım ama star'a geçtiğinde sevindim açıkcası.
(bkz: acıların kanalı)
(bkz: biz size aşık olduk)

not: bunu saymazsak harbiden yapamıyorlar lan. arkadaş o değil de süper bir diziydi bu. aq cennet mahallesi'nin eski bölümleri bile 1000 defa tekrar gösterildi bu dizinin tekrarını hiç göremedim. yemin ediyorum gerizekalı bu kanal d. prime timea bile tekrarı koysalar deli reyting alır.
sadece kanal d değil hiç bir türk kanalı komedi dizisi yapamıyor. sorun kanal d de değil yapımcılarda.
kısmen yapmaktadır. akasya durağı'nı yapanda bu kanaldır geniş aile yapanda. e peki bu aradaki zihniyet uçurumu nereden gelmektedir merak ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar