1. 1.
    Az sonra başlayacak. Rtük göreve.
    2 ... ata ters binen kovboy
  2. 2.
    https://video.uludagsozluk.com/v/sözlük-kızlarının-fotoğrafları-153259/

... f ucklife
  3. 3.
    Yalniz basıma genellikle korku filmi izlemem ama su türk isi cinli perili filmler beni zerre korkutmuyor. Açtım simdi izliyorum.
    1 -1 ... abaninaltindakisopa
  4. 4.
    arkadaşlar yatmıştım tam kalkıyorum madem izlemeye.
    maytap geçmiyorsunuz demi.
    boşuna kalkmiyim *
    4 ... hislibiri
  5. 5.
    lambalar açık izlenmesi gereken film.
    +18 film.
    ben 21 yaşındayim ama deli gibi korkuyorum.
    2 ... hislibiri
  6. 6.
    Ateistlerin de izlerken korkacağı film.
    2 ... benimnickimyirmibesharfli
  7. 7.
    an itibariyle izleyecek cesareti kendimde bulamayıp yatağıma döndüm...

biz yeni tv aldık büyüklerden. şimdi korku filminde büyük ekran hiç gitmiyor *
    dabbenin daha önceki filmini pc de ekranı küçülte küçülte izlemiştim * ama tvde izleyecek cesareti bulamadım kendimde.

kendimi buradan kınıyorum.
    yazıklar olsun sana be. ağız tadıyla bi film izleyemedin.

neyse korkusuz cengaverlere selam.
    tek başıma ve büyük ekranda izleyemedim affedin.
    en iyisi uyuyayım.
    2 -3 ... hislibiri
  8. 8.
    Bir hasan karacadağ yapımı filmdir. Her serisi birbirini taklit eder. Eğer ben gibi korku filmi konusunda uzman biriyseniz(ki bu konuda oldukça iddaalıyım) fragmanlarının bile birbirini nasıl taklit ettiğini anlarsınız. Filmi izlerken hiçbir sürprizle karşılaşmaz, bilgisayar efektleri ile donatılmış filmi akasya durağı izler gibi izlersiniz.
    Eğer gerçekten korku filmi izlemek istiyorsanız, ortalama 1 hafta psikolojim sikilsin diyorsanız, dizlerinizi kırıp alper mestçi yapımı filmleri izleyeceksiniz. Mesela "musallat-2" açık ara favorimdir. 3 defa izledim, hepsinde de ayrı ayrı korktum. Zaten alper bey bu konuda artık master yapmış desek yeridir. Hasan karacadağ beyin afedersiniz eline verdi geçti bu kulvarda. Adamın hiçbir filminde bilgisayar efekti yok. Sesle korkutma yok. Tamamen olay örgüsü korkmanıza yetiyor. Öyle ki filmin altından sesi alın. Sadece diyaloglar bile korkmanıza fazlasıyla sebep olabilir. Hadi bakalım dabbe serisinden biglisayar efektlerini, yükselen sesleri çıkaralım, öyle izleyelim. Komedi filmine döner. O yüzden kırk yılın başı korku filmi izleyen adamlar kalkıp da "abi dabbe çok korkunç yeaaa" ayağı çekmesin. Sikerim belanızı. Pardon, gaza geldim.
    2 -1 ... whipple
  9. 9.
    Bu filmin serisi alta ettirir.
    ... otisabim
  10. 10.
    kesinlikle yasaklanması gereken filmler serisi. ayetleri, kuranı istediği şekle sokup, olur olmaz yerde zırvalayan filmcilerden gına geldi. bir de çoluk çocuğa izletip kendi dinini saçma sapan şekilde kafasına yerleştirme var ki, ufak tefek cinayetler, vs ile uğraşan rtük nerede acaba. CD leri bile toplatılmalı hepsinin.
    2 ... deepsees