1. 1.
  kanal d'nin cd ve dvd dağıtımı yapan yan şirketidir. en son kurtlar vadisi ırak filmini cd dvd ortamında sinemaseverlerle buluşturdurlar. filmleri iyidir güzeldir. ancak ellerinde bulunan tv kanalı aracılığı ile bu piyasa belli başlı rakiplerini onların dağıtımını yaptıkları sağlam filmleri yayınlayarak yıpratma politikası gütmektedirler. bu yüzden kanal d diğer kanallara göre kısmen daha iyi filmler yayınlar. diğer dağıtımcı firmaların güzel filmleridir bunlar.
  1 ... lost
 2. 2.
  'Goal Parade Dünyanın En Güzel 100 Golü' dvd sini 20 ytl den satışa suna oluşum.

  http://fanatik.ekolay.net...tid=27&articleID=8476
  ... notrinova
 3. 3.
  şehirlerarası otobüs firmalarının film sponsoru.
  ... uzun nick secmek cok sacma lan
 4. 4.
  universalin türkiye lisansınıda almışlardır. bu şirketin yılda 140 filmini türkiye pazarına sokuyorlar. 2005 yılında kurulmasına rağmen pazarın neredeyse yüzde 80`nini tiglonla beraber ele geçirmişler.
  ... sex files
 5. 5.
  "home video" adında dergi çıkaran kuruluş. ilk sayısı nisan ayında "mutluluk" filmini hediye etmiştir. ikinci sayısı ise bu ay "kraliçe margot" filmini hediye etmektedir.
  ... amelie
 6. 6.
  home video kavramının ebesini belleyen oluşum. film hakkında bilgi almak için dvd ya da vcd'nin arkasına baktığınızda yüzeysellikte son noktaya vurmuş anlatımlar görürsünüz ki bu da sövmek için yeterli bir sebeptir.
  ... yavuzum