1. 1.
  tayyip erdoğan'ın aydın doğan'ı fırçalaması ile eş zamanlı başlamış süreç.

  kemal kılıçdaroğlu chp'nin istanbul için belirlediği başkan adayı değildir. aydın doğan'ın adayıdır.
  başkanlık kılıçdaroğlu'na, hilton arazisi de doğan'a.

  aylardır doğan medyası kılıçdaroğlu'nu şöyle namuslu, böyle namuslu diye pohpohluyor.
  düşünün bir kere, yurdumun birçok insanı tarafından şaibeli bir zengin olduğu bilinen aydın doğan'ın medyası neden birisini pohpohlar?

  iki olasılık var. ya aydın doğan herşeye tövbe edip hidayete erdi, ya da bu işin içinde bir menfaat var.

  uyan ey halkım uyan. önce kılıçdaroğlu başkan, sonra doğan şampiyon.
  7 -7 ... mirnettin
 2. 2.
  hilton arazisi ile alakalı olduğunu düşünenlerin olduğu fetişizmdir.

  şimdi merak ediyorum, bu efendiler iett arazisi kadir topbaş efendi tarafından şeyh maktum'a 105 milyon dolar gibi bir fiyata peşke.. öhöhöhöm satılırken neredelerdi? danıştay iett arazisinin böyle devlet ihale kanunu'na aykırı şekilde satışını iptal edip ihale sürecinden sonra aynı arazinin aynı kişiye 705 milyon dolar -kdv hariç- gibi bir fiyata satılırken "ey iman edenler eğer danıştay el atmasaydı aradaki 600 milyon dolar ne olacaktı?" gibi bir soru sormayı neden akıl edemediler, yine aynı efendiler şeyh maktum 1 -yazıyla bir- dolar bile ödeme yapmamasına rağmen neden ihalenin iptal edilip, neden şeyh maktum'a rest çekilemediğini enden sorgulayamıyorlar?

  tutturmuşlar bir hilton arazisi, 2007 sonbaharı'nda arabistan kralı'nın elini eteğini öpenler istanbul'un nerelerini verdiler neden soramıyorsunuz?

  senin hırsızın, benim hırsızım yok gençler.
  4 -2 ... paleface
 3. 3.
  tayyip erdoğan la aydın doğan ın aralarındaki sürtüşmeden sonra başlamış süreçtir doğrudur. peki bundan öncesinde neden kimse doğan medya grubunun tayyip fetişizminden bahsetmemiştir, aa dır, hayret tir.
  2 ... durdurmak yok yolluya devam
 4. 4.
  (bkz: inşallah kazanacağız)
  ... impala
 5. 5.
  mehmet ali birand ntv'deki yazı işleri programında "hayırlı olsun"un dil sürçmesi olduğunu söyledi. ayrıca, kadir topbaş'ı da başarılı bulduğunu ve topbaş'ın seçimi kazanacağını belirtti. kılıçdaroğlu'nun da kendisine sempatik geldiğini de söyledi.

  tanım: show ve star'da da görülen durumdur. yalnız bu durum kılıçdaroğlu'nun fetişizmine dönüştü. sanki biraz fazla havaya girdi bu kanallar sayesinde.
  1 ... kemalturna
 6. 6.
  doğan medya dışında kalan diğer medya organlarının yıllardır koşulsuz şartsız aynı partiyi desteklemesine ses çıkarmayan yarrak kafaların, namuslu bir adam destekleniyor diye bir medya grubuna bok atması olayıdır. ulan aydın doğan'da yıllardır akp nin yanındaydı. iki dakika desteğini çekti diye ne bu iki yüzlülük? çekememezlik? bütün medya sizin elinizde. bi uzayın a.k.
  2 ... takino parmino
 7. 7.
  kaçak inşaatların sebep olduğu fetişizmdir.
  ... patibis