bugün

tanım: çok terbiyeli ve dindar olan kanal 7 kanalının kutsal damacana gibi fazlasıyla terbiyesiz bir filmi yayınlaması.
şu an şaşkın gözlerle seyretmekteyim. her ne kadar filmin yarısı kırpılmış olsa da kutsal damacana lan bu. kanal 7 bunu nasıl gösterir diye şaşırmıyor değilim.
insanda bağlaçları ayırmamaya iten budalalığa sebebiyet verdiği anlık ölçümlerle ispatlanmış sosyal bilim projesi.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
yumuşak başlı ama size kırgın ya da kızgın ve de unutkan bir modun sizi tematik moda kitlemesinden iyidir.*
kanal kendi çapında ironi yapmış. hor görmeyin garibi.
kutsal kelimesinden esinlenerek içeriğe bakmadan yayımladıklarını düşündüğüm, biraz sonra da * yayından almalarını beklediğim film ve kanal.
yarın orta direk şabanı yayınlayarak bu hatayı telafi edeceklerini düşünüyorum.
(bkz: sansür)
(bkz: bip)
kanal d'de Sırlar Dünyası'nı izleme tadındadır.
yaklaşık 2 saatlik olan bu filmin 1.5 saatini keserek veya sansürleyerek yayınlamışlardır onuda kısacası piç olmuştur o film.

edit: kanal 7 sever bir dincinin zoruna gitti galiba yalan mı lan ?
geçen haftada bitirim ikili'yi yayınlamışlardı. filmden dolayı değil yabancı oluşundan dolayı biraz garibime gitmişti. şimdi de kutsal damacana'nın yayınlanıyor olması ayrıyetten tuhaf bir olay. kutsal damacana'yı kanal7 sembolüyle görmek ve bu manzaraya alışmak bir kaç dakikamı aldı.

tanıma gelince devamı gelicekse, gece gündüz şaban filmleri, dini diziler filmler yayınlamak yerine azcık daha sosyal olunacaksa kanal7 yi coşturacak, formatını değiştirecek güzel bir olaydır.
yarına gerek yok kutsal damacadan sonra program akışına göre bu hatayı Kemal Sunal 'kılıbık' adlı filmiyle örtbas edecektir.
ilk gördüğümde rüya sandığım olay. kendimi çimdikledim, rüya değilmiş.
filmden sonra kemal sunal'ın kılıbık filmi ile tekrar kendine gelen kanal ve filmi. *
tövbe bismillah hayretlik olay..
(bkz: kanal 7 izleyenler var)
kemalist şakirt atışmasına sebep olan film. neyi paylaşamıyorsunuz anlamıyorum. siyasetle hiç alakası olmayan bir arkadaşıma telefonda kutsal damacanayı izliyorum dediğimde, nerede sorusuna verdiğim kanal7 cevabına şaşırması ve gerçekleşen yayında bir gariplik olup da bunu kemalist - şakirt olayına dökmenin mantıksızlığı da nedir?