1. 1.
    kanada'da bir otobüs durağında yer alan stantta 3m firmasının yaptığı kırılmaz cam reklamıdır.

reklam şu;
    kanada da yapılan kırılmaz cam reklamı

kırılmaz camın arasında tam 3 milyon dolar var.

"kırabiliyorsanız alın paraları" diyor firma.

sevgili 3m firması.
    şu raklamı yiyorsa türkiye'de yapsana.
    o camı nasıl kırarlar ve alırlar o paraları gör.

denemesi bedava. bekliyoruz.
    18 -4 ... tengir budun
  2. 2.
    granitten yapılma duvarı eliyle deler la bu millet. burada yapılmaması gereken reklamdır *
    2 ... tuiran kouma
  3. 3.
    Çerçeveyi söksek kabul oluyor mu?
    ... 0fu0
  4. 4.
    muhtemelen hepsi sahte paradır.

keriz mi bu adamlar * kanada da olsa orası, insanın ne yapacağı belli olmaz. 3 milyon dolar para çok para..
    3 ... hubel
  5. 5.
    Türkiye yap bunu yiyiyorsa. O arkadaki binayı sökerler gerekirse yine bırakmazlar o parayı orda.
    -1 ... flat head
  6. 6.
    Kırılmaz ama delinmez değil. Elmas uçlu matkapla delmem uzun sürmez.
    ... promer
  7. 7.
    kırılmaz cam yada kurşun geçirmez cam diye bir olay yok reklam panosunda yazdığı gibi ''güvenlik camı''var ki buda cam değil içinde ki ''filim'' ile ilgili bir şey . (birden fazla cam arasına konan film)
    kırılmayan da kurşun geçirmeyen de aslında film.

şunu da ekleyeyim bu konuda yani kırılmaz cam olayını daha evvel yazdım , merak olayı şişe cam sendikasında mücadele etmiş biriyim,tengir beyde hemen laf attı işi devrimciliğe bağladın dedi. bizim yaşamımız sosyalizm mücadelesi üzerine kurulu tengir bey .hatırladın değil mi?

dayanıklı camların en kalitelisi ve güvenlisi temperli camdır onunda en zayıf tarafı çıplak iken köşeleridir.

halk arasında kurşun geçirmez cam olarak geçer ki kurşun geçirmez olan kalitesine göre kullanılan filmdir.

reklamı okudum 3m bir film uygulamasının reklamını yapmış scothshield, yani benim yaptığım filmi geçemezsiniz diyor. tabi camda bir yere kadar dayanıklı ama esas oğlan film .

zaten reklam panosunun yanında çerçeve kırmak, komple durağı götürmek yok ,özel güvenlik var yinede güvenememiş 3m , 500 canada doları koymuş.( 2000 lira),diğeri taklit para. ..iş makinesi veya atlas copco olayı yok.

çok kişi denemiş başaramamış ,balyoz,çekiç vb.
    ha kırarsanız ne olurdu onuda yazmış gazete 500 doları alır sonra 3 milyon çıkmadı diye dava edersiniz diyor.

bu arada 3m'in ürettiği bu film gerçekten sağlamlık olarak muazzam bir ürünmüş ,sw-500,12,7 mm ile atılan 5 mermi bile etkisiz kalmış.

ülkemizde de yapılıyor hatta yabancı savunma sanayine ve avrupa oto sanayine satılıyor zırhlı araç ve sahil güvenlik gemileri vb. gibi ama bence 3m'in ki galiba aşılması zor.

dış mihraklar çalışıyor biz ise elimizde ki tank -palet fabrikasını heder ediyoruz ..
    2 ... baris hemen simdi
  8. 8.
    muhtemelen grafen kullanmaya başladılar diye düşünüyorum.
    ... spin quantum
  9. 9.
    yakından ilişkili olduğum 3m'in farklı alanlara da el attığını gösteren iddialı çalışma.

ama türkiye'de yemez. yıkarlar orayı.
    ... aeneskral
  10. 10.
    Ben ikna oldum. Kalbime bir tane istiyorum.
    -1 ... loveneverdies