1. 1.
  annesi ve babası 0 grubu olan insandır. öğrenmesine hiç gerek kalmamıştır. zaten kesin ve nettir.
  1 -1 ... nihan
 2. 2.
  şimdiye kadar gerekmedi bundan sonra da gerekmeyecekmiş gibi davranan insandır. ısrar etmeyin kendisini isim vererek deşifre etmek istemiyorum.
  1 ... isi degistirgeci
 3. 3.
  lost isimli meşhur televizyon dizisinde 'boone' adlı karakterimize kan gerektiğinde charlie'nin diğer kurtulan insanlara sorduğunda şaşırtıcı bir şekilde çokça karşılaşılmış insan tipidir.****
  2 -2 ... ozix
 4. 4.
  kan grupları kavramı ortaya çıkmadan önceki insanların hepsi. ne zamanki kan nakli yapılan hastaların büyük kısmı patır patır ölmeye başlamış, işte o zaman bu insanlardan bazıları bu işte bi terslik var deyip konuyu incelemişler ve görmüşler ki türlü türlü bu meret. öyle rengi kırmızı diye hepsine aynı muameleyi yapmamak gerektiğini anlamışlar ve grupları ortaya çıkarmışlar.
  ... smayt
 5. 5.
  bugüne kadar benim de içinde bulunduğum gruptur. benim isteğim evlenene kadar öğrenmemekti. dokuz eylül üniversitesi sayesinde erken öğrendik. gerçi daha sonuçlar çıkmadı.
  2 ... ben hakigiyenadam degilim
 6. 6.
  Ömrü boyunca hastaneye gitmemiş insandır.
  ... al ay1
 7. 7.
  Arı-iğne-Aşı üçlüsünden ölümüne korkan insandır. Tabiki de gidip kan veremez. Misal ben.
  1 ... onuncukoydekiyalanci
 8. 8.
  kan grubuyla ilgili herhangi bir işi olmamış insandır. en yakın ehliyet kursundan isteyeceklerdir o zaman öğrenilebilinir.
  3 ... buyuk baligi yiyen kucuk balik
 9. 9.
  sorumsuzun önde gidenidir. topu topu 8 tane kan grubu vardır. günün birinde bir yerlerde kana lazım olabileceği ve o esnada kan grubu tutan tek insanının kendiniz olabileceği unutulmamalıdır.
  2 ... survival
 10. 10.
  öğrenip öğrenip unutan insandır. sanırım 0 negatifti az bulunuyo diye üzüldüğümü hatırlıyorum.
  ... yapmabozma