bugün

bir erkeğin kanına bir bayana verilmesi ve verildiği andan itibaren zina olması örnek gösterilebilir.

erkeğin kanı bayanın damarlarında geziyor olacak bak hele.. hele ki erkeğin dirsekten yukarısını görmek bile günahsa bu nasıl günah olmasın efendim.
hep bu tıp bu işleri başımıza getiren hep bu bilim hastahaneler ve doktorlar allaha şirk koşan zıddık münafıklardan başkaları değillerdir.
''Yeryüzündeki en iyi insan,insalık için faydalı olandır.''
avm'lere sadece mal kabul bölümünden giren trollerin sanrısı.
dün ben bu günaha girdim mesela, Vakıf Gureba hastanesi'nde ameliyat olacak bir teyzeye kan verdim, bazıları gibi kansız(!) olmadığım için tam bir günah gecesi yaşadım, çılgın eğlendik 450 mg kanla. Ama o teyzenin yakının tebessümü ve mutluluğu tüm günahlara bedeldi be.
zaten sağlık için bile arada sırada yapılması gereken bişeyi günah sayan embesil düşüncesi.

size göre organ bağışı yok, kan bağısı yok, hayırlı hiçbişey yok ne var o zaman gebeş?
saçmalıktır. kan bağışında vücutta bulunan kanın 1/13'ü alınıyor. bu da yaklaşık 450 ml tekabül ediyor. neresi günah?
hayat kurtarmak günah mı?
zaten bağışladığın kanı bir iki bardak suyla tekrar kazanıyorsun.
(bkz: sözlükteki kan aranıyor duyuruları)

maalesef uludağ sözlüğünde bu günaha ev sahipliği de yapması üzücü.
kaynağını merak ettiğim olaydır.
(bkz: g*tten fetva uydurmak)
kaynak makat, trol olmaya çalışmayın, böyle birşey dinde yoktur bu kadar kesindir.
Ulan nerenizden uyduruyorsunuz bunları ?

Amk sizin gibiler yüzünden soğudum zaten.
o değil de,

böyle başlıklarda trollden çok sazanlara kızıyorum lan.

beyinlerini siktiğiminin omega-3 yoksunları.
kan kaybından ölmenin sevap olduğunu düşünen kişinin savıdır.
öyle saça böyle tarak o zaman.
Kan, belden aşagı kısımlara verilirse sorun olmaz.
(bkz: dinci kafası)
(bkz: organ bağışının günah olduğu gerçeği).
(bkz: bir kaynak olarak göt)
(bkz: lan bi siktir git)
sıçmak ve işemenin 'günah olduğu' gerçeği gibidir.