1. 1.
  onceleri trt 1'de gece 11'den sonra yayınlanırdı ama artık cumartesileri saat 22:15'te gosterilmektedir. her bolumunde csi ekibinin sınırlı ipuclarıyla, dna testleriyle sucluyu bulmaya, sır dolu cinayetleri aydınlatmaya calısmasını anlatılmasına ragmen hic bıktırmayan, her bolumu yeni bir heyecanla izlenen, beklenen kaliteli bir dizi. bir diger kaliteli dizi icin (bkz: without a trace)
  2 ... ms.viking
 2. 2.
  kurgusu ve oyunculuğu ile güzel bir dizi. pc oyununa türkçe yama olsa daha da iyi olacaktır.
  1 ... dejavu38
 3. 3.
  son bir kaç bölümdür, olayların kriminal görevlilerinin yaşamlarının etrafında dönmekte olan dizi. csı adlı güzel bir pc oyunuda mevcuttur.
  1 ... dejavu38
 4. 4.
  an itibariyle tarantino imzalı efsane bölümü grave danger'in trt ekranlarında oynadığı dizi.
  1 ... mmtyvs
 5. 5.
  gil grissom' ın ince zekası ile büyülediği dizi. csi miami kadar karizmatik karakterler yer almasa da, adli tıp meraklılarının ilgisini çekendir.
  1 ... legend of the stranger
 6. 6.
  grisham'ın bu hafta kaçırılan kriminalisti nasıl bulacağını pek merak ettiğim dizi.
  1 ... dejavu38
 7. 7.
  insanı ekrana bağlayan, bağımlılık yaratan, hiç kaçırmadan izlemeye çalıştığım bir trt dizisi.
  ... kiyisiz deniz
 8. 8.
  yeni bölümleri bugünden itibaren dizimax' ta izlenebilecek polisiye dizi. grisham, işitme sorununa rağmen azimle çalışmaktadır. her bölümün sonunda, yorumu izleyiciye bırakan sessiz sedasız finaller ilgi çekicidir. bir de zannımca en güzel csi çalışanlarını barındıran dizidir.
  1 ... legend of the stranger
 9. 9.
  izledikçe sara sidle' nin yalnızlığına rağmen ayakta kalmasının alkışlandığı, grissom' un ince zekasıyla çetrefilli davaların rahat zanlılarını köşeye sıkıştırmasının hayran bıraktığı kriminal dizi. özellikle işitme kaybının ağırlaştığı bölümlerden birinde, grissom' un, kendisini baştan savmak için kısık sesle konuşan stajyer avukatın dudaklarını okuyarak soruyu çözmesi hayran bırakmıştır. mahkeme salonundan çıkarken stajyerine kısık sesle konuşması direktifini veren avukata fısıldayarak konuşan grissom' un, net bir ayar ve kaybedilen bir davayla onu mahkeme salonunda bırakmıştır.
  1 ... legend of the stranger
 10. 10.
  şu sıralar 7. sezonu
  fox life da 3.sezonu
  dizi max de yayınlanmaktadır.Her bölümü birbirinden bağımsız olduğu için bölüm kaçırma derdi yoktur.Gelmiş geçmiş en iyi tv dizlerindendir. (bkz: csi)
  1 ... sidemansmileman