1. 1.
    eyvah. terörist olduğunuzun işaretidir.

şayet sözlükte böyle.

keşke ben de 10 nesilden beri Türk olsaydım.
    2 -4 ... gonullerinfedaisi
  2. 2.
    kanda kürtlük olmaz. zira kürtler bir ırk değil farklı farklı kökenlerden gelen topluluktur. zamanla, bir arada yaşaya yaşaya daha homojen bir toplum oluşturmuşlar. Daha birbirlerine benzemişler ancak tarihleri öyle çok da uzağa gitmiyor.
    2 ... lesley mateas
  3. 3.
    Akıl almaz iflah olmaz terörist oluyorsunuz anında.

Arbutus için böyle.

Nys ig.
    -6 ... gonullerinfedaisi
  4. 4.
    Zerresi bile yok selam ve Rumeli ile.
    3 -1 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    Bir şey ifade etmiyor.
    önemli olan kendinin nasıl olduğudur. sen normal biri gibi yaşıyorsan, ''normaldirsin''...
    yani böyle genelleme yapılması beni üzüyor. 1000 kişi arasından 10 kişi terörist diye hepsini suçlamak saçma olmaz mı ? bana saçma geliyor. sizi bilemem.

ayrıca herkes, dinimize göre hz adem ve eşinden geliyor.
    ... teksin61
  6. 6.
    karakterinde bozukluk olmasın gerisi hikaye, hepimizin kanı kırmızı.
    üç günlük hayat, elinizden geldiği kadar huzurlu, sağlıklı ve mutlu yaşamaya bakın.
    2 ... narcomedian
  7. 7.
    Tilkinin kuyruğu kayaya sıkışmış ve kurtulmak için kuyruğunu kesmek zorunda kalmış.
    Daha sonra bir başka tilki onu gördüğünde
    Kuyruğunu neden kestin diye sormuş.
    Kuyruğu kesik olan;
    Böyle kendimi çok mutlu hissediyorum şimdi o kadar mutluyum ki adeta sevincimden havalara uçuyorum demiş.
    Bunun üzerine diğer tilki de kuyruğunu kesmiş.
    Fakat mutluluk yerine şiddetli bir acı çekmiş.
    Hemen tilkiye gelip; Neden bana yalan söyledin çok canım acıdı demiş.
    Tilki; Eğer acı çektiğini diğer tilkilere söylersen onlar asla kuyruğunu kesmez ve bizimle dalga geçerler demiş.
    Bu iki tilki diğer tilkilere yaşadıkları mutluluğu anlatmışlar.
    Böylece tilkilerin çoğu kuyruklarını kesmişler.
    Çoğunluk onlara geçince bu seferde kuyruğu olanlarla dalga geçip onlara eziyet etmeye başlamışlar.
    işte böyle:
    Önce toplumu bozup farklılaştırırız, sonrada toplumu birbirine düşman ederiz.
    Kıssadan hisse;
    SONUÇ: Bir toplumda bozulmalar artınca bozuk insanlar iyi insanları ayıplarlar ve dalga geçerler.
    9 ... tierraylibertad
  8. 8.
    bir trakyalı ve gayet namuslu biri olarak böyle bir şey yaşasaydım bundan gocunacağımı hiç sanmıyorum.
    siz ne sanıyorsunuz acaba bizi faşist falan mı? ben kürt birine aşık oldum, sevgilisi oldum.
    sayenizde sizin gibi düşünen insanlar yüzünden birlik olamıyoruz ülkede hiçbir konuda.
    hiçbirimiz diğerinden üstün değiliz.
    sanki hepimiz %100 türk kanı mı taşıyoruz? ben sanmıyorum açıkçası.
    5 -2 ... sicacikbikahve
  9. 9.
    ibnelik veye dincilik olmasından iyidir

not ; ultra beyaz türk.
    -1 ... lord of the pilihoz
  10. 10.
    Terörist oluyorsunuzdur sözlük geneli için siz hain olmasanız bile burada iflah olmaz picin önde gidenisiniz.
    -1 ... gonullerinfedaisi