1. ?.
  kızılay genel müdürlüğünün kan vermeyi teşvik etmek amacıyla bilboardlara astığı afişlerin yaratıcı sloganı.
  6 -1 ... kill for you
 2. ?.
  bir milyon gönüllü arayan proje. kimseye vermek dahi istemeseniz bile, bir gün mutlaka size lazım olacağını düşünürek veriniz...

  http://www.kanver.org/
  1 -1 ... florinali numuneddin
 3. 1.
  (bkz: 1000000 iyi insan aranıyor)
  ... serbest radikal
 4. 2.
  kan toplama aracının volkswagen caddy olduğunu gördükten sonra iki kere soğuduğum kurumun sloganı.
  17 ağustosu unutmadık unutmayacağız.
  -1 ... moostaphius
 5. 3.
  şuanda imkanım olsa ilk kendim sonra arkadaşlarıma kan verdireceğim projedir.

  üni. zamanında kan vermek için uygun olmadığımdan* bizim tayfayı toplar * alayına kan verdirttirirdim *, kızılay bana nişane takmadı ama aşk olsun.
  ... buyuyunce moderator olucam
 6. 4.
  3-4 ayda bir kan vermenin vücudun kan hücrelerini yenilemesine yardımcı olduğunu ve kan vermenin insan vücuduna hiçbir zararı olmadığını, bilakis bünyeye maksimum fayda sağladığı mesajını, daha geniş kitlelere ulaştırdığımızda oldukça başarılı olacağına inandığım proje.

  --spoiler--
  Kanımızın yetmemesi sizin de kanınıza dokunuyorsa, bugün başkalarının, yarın sizin veya yakınlarınızın kana ihtiyaç duyabileceğinin siz de farkındaysanız...sadece 25 dakikanızı ayırarak ülkemizin kan ihtiyacını karşılayabilir, binlerce hayat kurtarabilirsiniz.
  --spoiler--
  -1 ... kill for you
 7. 5.
  gfb nin ve fb klubunun de destekledigi kanpanyadır.

  http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/12119/

  http://www.gencfb.org/oku.asp?oku=1418
  ... joneca
 8. 6.
  --spoiler--
  Kan vermenin insan sağlığına zararlı yanının olmadığı tespit edilmiştir: Bilimsel araştırmalara göre 18-65 yaş arasındaki sağlıklı bireyler, 3 ayda bir (yılda 4 kez) kan verebilir.

  Kanımızın yetmemesi sizin de kanınıza dokunuyorsa, bugün başkalarının, yarın sizin veya yakınlarınızın kana ihtiyaç duyabileceğinin siz de farkındaysanız, sadece 25 dakikanızı ayırarak ülkemizin kan ihtiyacını karşılayabilir, binlerce hayat kurtarabilirsiniz.

  Ülkesini ve insanını seven, sorumluluk sahibi, tüm iyi insanlarımızı gönüllü kan bağışçısı olmak için Türk Kızılayı'na kan vermeye çağırıyoruz.
  --spoiler--
  1 -1 ... grotesquee
 9. 7.
  yetmeyen kanları heba etmekte uzmanlaşmış kurumun kan bankasını verimli kullanarak, bağışları heba etmemesi ile çözümü daha olasıdır. aşırı bağış dönemlerinde heba edilen kanlarımız da bizim kanımıza dokunuyor.
  ... turkpence
 10. 8.
  kan verdikten sonra ikram edilen püskevit, kek ve meyva suyu çok centilmencedir.
  1 ... daskapital