1. 1.
    benimdir.
    durun size bir anımı anlatayım.

bir gün kaz dağlarında kamyonumla seyirhalindeyim. karşıma bir ayı çıktı. sanki elleriyle dur dur diyordu. durdum. korkumdan bir süre inmedim kamyondan. sonra kendimi toparladım indim aşağı. yakından bakınca bira şişesi cam kırığının aynın ayağına battığını gördüm. hemen arabadaki ilk yardım çantasını aldım. önce cam kırığını çıkardım daha sonra sargı beziyle yarayı güzelce sardım. ayı mutlu bir şekilde ormana doğru koştu.

aradan aylar geçti. yine kaz dağlarındayım. yüküm çok ağır olduğundan rampayı çıkamadım. arabayı stop edip aşağıya indim. ne yapacağımı kara kara düşünürken. bir homurtu duydum. sesin geldiği yöne baktığımda ne görsem beğenirsiniz. ayağını tedavi ettiğim ayı. garip garip sesler çıkıyordu. biraz korka korka hemen yanına gittim. iyi görünüyordu. ayağındaki yara da iyileşmişti. sevindim tabi. tam bu sırada ayı garip bir ses çıkardı. akabinde ormanın içinden 20-30 tane daha ayı geldi. acaip tırstım tabi. benim ayı ve arkadaşları kamyonun arkasına geçtiler. ayı bana baktı ve "hadi geç direksiyona, indir el frenini" der gibi bir el ( pence ) hareketi yaptı. hemen geçtim direksiyona. ayılar kamyonu rampanın ucuna kadar iteklediler. daha sonra gözden kayboldular.
    4 ... judas
  2. 2.
    birden kamyon arkası yazıları anımsatır.
    ... monk of monkmountain
  3. 3.
    kamyon ruhsatlı kamyonet sayılır mı ? (bkz: enternationale 1230)
    1 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    keşke ben olsaydım..
    2 ... kozmik guzellik
  5. 5.
    Ben Kullanamıyorum.
    Sık sık devirmem de kullanamadığımı ispatlar sanırım. *
    4 -4 ... bordo siyah ruhlu hatun
  6. 6.
    bende de bir mack truck var, ekmek almaya bile kamyonla giderim. nabem?
    1 ... emihotspace
  7. 7.
    Man tgl..
    -1 ... vigilante8
  8. 8.
    kamyon kullanan yazarlar
    Bu sayılır mı.
    2 ... blood moon