1. 1.
  fetöcüler gidecek yerine yine birilerinin kadrocuları gelecek.

  kısır döngü, birileri gider birileri gelir aman halkıma zeval gelmesin.
  4 ... portatif
 2. 2.
  çalıştığım kurumda da 8 kişi ihrac edildi. 2 si aynı müdürlükteki mühendis abilerimiz diyeyim. birisi cemaate gidip gelen birisi bunu kabul ediyor. dediği şey biz allah rızası için gidip geldik darbeden falan haberimiz yoktu. öteki tam bir ak parti sempatizanı idi. mhp li oda arkadaşı ile hep tartışırdı bu yüzden. cfetöyle hiç alakam yok diyordu. ben zaten falanca cemaate gidiyorum diyede söylüyordu. ben atılmalarına ihtimal vermiyordum ama şok oldum resmen.

  edit: teyzemin kızı ve eşi de öğretmenlikten atılmış. onları bekliyordum zira yıllardır cemaatte aktiftiler.
  4 -1 ... umudu azalan adam
 3. 3.
  bu 28 bin 163 meb personelini ihraç ettiniz tamam ama bu adamlar ne yer ne içer?
  7 -1 ... true
 4. 4.
  Onu devleti yıkmaya çalışan paralel ihanet çetesine destek vermelerinden önce değilde onu devlet kadrolarına kendi ellerinle atamadan önce düşünecektin. Gerçi şimdi imam hatipliler ordusu geliyor değişen pek bir bok yok.
  3 ... empiree
 5. 5.
  20 senedir kandırılan adamlar 1 ayda 30 bin fetöcüyü elleriyle koymuş gibi buldulAr bak sen şu allahın işine.
  8 -1 ... oberst
 6. 6.
  Hani diyorsunuz ya fetöye destek vermeden önce düşüneceklerdi falan, sizin yüce yol göstericiniz rte da bunu biliyor ve destekliyordu zamanında. En çok buna ayar oluyorum. Sizin gözleriniz mi kör anlamıyorum. Bunca insanın hakkına girmenin vebalini nasıl kaldıracak o? Ve emin olun bunların içinde masumlar da var kendi arkadaşımdan biliyorum. Sizin gibi bir yerleri tutuşup klavye delikanlılığı yapmadılar en azından onlar.
  6 -1 ... sukaplumbaasi
 7. 7.
  fetöden ve onun gibi bütün dini alet eden yobaz sürüsünden nefret ettim. Ama bu adamları işelrin güçlerinden edecek kadar ihraç etmek da salakça ve gaddarca bir davranıştır.

  Ne olacak söyleyeyim.

  28 bin kişi PYD nin şu anda kuzey ırak ve suriyenin tamamında bulunan adamı kadar. Düşünün sadece ihrac edilenlerin sayısı bu?

  Kendine bu kadar düşman kazanmak ve kendi ülkende hem de. Akıl karı iş değil.
  4 -2 ... scorpioraptor
 8. 8.
  meydanlarda anıran bazı yavşaklar gibi kandırılmalarına rağmen hukuk sadece onlara işlemiştir.

  nasıl oluyorsa 62 yaşına gelene kadar belki 30 yılını bu örgüte hizmet ederek geçirmiş akıl hastası bir adam bunların vatan hainliğinden bihaber oluyor ve kandırıldım diyerek işin içinden sıyrılıyor.

  diğer taraftan işin örgütsel tarafını ve örgütün esas amacını bilmeden, sadece dindar bir cemaat olarak bilip girenler bile cezalandırılıyor.

  yani küfür etmeyeyim diyorum ama dibine kadar hak ediyorsunuz.

  sizin adaletinizi de sikeyim kalkınmanızı da partinizi de sikeyim.
  14 ... muhittin dayi
 9. 9.
  emlak ve iknci el araç piyasasını düşürecektir. borcu olanların neredeyse tamamı, ev ve araba sahibi. aç kalınca önce arabalar, iş bulamayınca da evler satışa girecek.
  tabi ki bu evler ve arabalar, (genelleme yapıyorum) haksız kazanılan memuriyetten, yine haksız elde edilen gelirle alınmıştır.
  milletin hakkını gaspeden gavatlara mı acıyacam! hasiktirin lütfen. benim de çocuklarım var, benim de borcum var. kimseden sınav sorusu almadığım için atanamadim memuriyete. kimseye kulluk köpeklik yapmadığım için, yükümü tutamadım şu hayatta.
  değil 50-60 bin, milyon olsa rakam sikimde degil.
  ha yarın, cemaatci diye değil ama, akpli olmadığım için, işimi ve özgürlüğümü ben de kaybederim. ama bu ülkeyi siz, şu an mazluma yatanlar, aglayanlar getirmediniz mi bu hale?
  allah belanizi versin, yaşayacak bir ülke bırakmadığınız için.

  edit: sorular çalınırken, bu "orospu çocukları" benim yerime devlete atanırken, vicdandan gururdan bihaber olanlar, allahaşkına şimdi ağlamasın. bildiğin küfrediyorum, ağırından...
  5 -4 ... 0fu0
 10. 10.
  Veballeri herkesin üzerinedir.
  1 -1 ... bigbadtrip