bugün

vatan millet sakarya diyen döl israflarıdır.
orada binlerce insan yaralanırken, gözleri çıkarken, türlü hak ve özgürlük ihlalleri olurken hala daha mal düşünen orospu evlatlarını bizlere gösteren eylemcilerdir.
öyle demeyin arkadaşlar onlar çevreci(!)
genelde sivil polisler bu gruba dahildir.
cebimizden zorla çalınan gss primlerini düşününce bir kez daha hoşlandığım provokatörler. bu tür eylemler hoşuma gidiyor. ama ne yazık ki gelecek vandallıkta değil sanallıkta. aktivizm bir başka ortama kayıyor. bu güzel bir durum. çünkü o ortam gerizekalıların girişini engelleyen, yüksek yetenekli insanlara mahsus bir ortam. geleceğin devrimleri kaliteli olacak.
şimdi vandalizm vardır bir de provakatör vardır. ikisinin arasında ucurum diyebileceğimiz anlam farkı vardır.

benim cahil halkımın demeyeceğim artık mal halkımın diyeceğim. kafasında provakatör isyan eden oraya buraya saldıran ve devlet büyüklerimizin (!) canını sıkan adamlardır.
bu adamlardan hayır gelmez. bu adamlar sarhoştur. müslüman değildir. devleti ingilize vermek ister. masonlardan paralelden para alırlar. blabla. kafa boş olunca ne istersen koyabiliyorsun o kafaya...

ama hiç düşünmez bu beyinsiz. o vandalist bir kaç ergenin kırdığı bankamatik ve vitrin camlarını ödemek mi

yoksa ayakkabı kutusuna saklanılan paraları ödemek mi daha çok koyar kendisine.

müstahaktır kendisi.
rte'nin çabaları sonucu ortaya çıkmışlardır. (bkz: baş provokatör) (bkz: emri ben verdim)