1. 1.
  Bir recep tayyip erdoğan açıklaması.
  3 ... atlant isten gelenadam
 2. 2.
  "kamu bizde olmadığı sürece" şeklinde başlamış olması muhtemel açıklamadır. istanbul ve ankara kendilerinde iken yunanistanın bütçesi kadar paraları aktarıyorlardı vakıflara yandaşlara. istanbul ve ankara gitti üstüne izmir hep gidikti. türkiyenin yarı nüfusuna denk gelen ve sanayinin, üretimin neredeyse tamamını elinde bulunduran 3 büyük şehir belediyesi elde olmayınca kamuda israfa tahammülleri kalmıyor..
  4 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Dedi 10 bin kişiyle gezen adam.
  3 ... atlant isten gelenadam
 4. 4.
  (bkz: hocam ayıp oluyor ama ha)
  1 ... yok herif
 5. 5.
  Kimsenin korumasına evine laf ettiğim yok ama allah'ın günü tüm makam araçları basınçlı su ile şakır şakır yıkanıyor. Binen de bir genel müdür yardımcısı.

  1 araç en az 8 litre su ile yıkansa, yılda 250 gün yıkanıyor olsa, ülkede kaç kamu aracı var? Tam 115000. Bunların yarısı yıkansa. Günde 400 ton, yılda 100 bin ton su.. niye? Basit bir ilçe müdürü cam gibi parlayan arabaya binecek. Buna harcanan mesaili memuru, deterjanı, ankara barajlarında halen %9.5 doluluk oranı olduğunu saymıyorum bile.
  1 ... katalin
 6. 6.
  Ne dediğini bilmeyen bir Abbas'ın boş lafıdır. Baş müsrif bizzat kendisi olup, kaçınılmaz olarak yolcudur.

  Yandaşlar, işte görüyorsunuz, sizinkinin şirazesi hepten kaydı, gidişi mutlak. Ne yapacaksınız, muhalefette nasıl bir tutum alacaksınız, helvadan putunuzu afiyetle yedikten sonra kime tapacaksınız, misal dönek bir keltoşa mı itibar edeceksiniz şimdiden hesaplayın.

  Alayınız yamuk tipler olduğunuz için size uyacak düzgün bir alternatif olmaz, o açıdan şey ettim...
  1 ... rumeli71
 7. 7.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2134805/+
  1 ... 1974197819741978
 8. 8.
  Para bitti demiş adam zamanında.
  ... inheritance vice
 9. 9.
  Kamu da israfdan daha büyük israflar da var da neyse. Bilen biliyi.
  1 ... uzay muhtari