bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    eğitimsizdir cahildir bu amına soktuğumun çoçuğu zenginin neden vergi kaçırdığını sorgulamaz.
    ... ctankep
  2. 2.
    eğer ki sana karşı bir terbiyesizlikte bulunuyor ve işini aksatıyorsa rahatlıkla kullanılması gereken cümledir..
    özel sektörde 5 dakika barınamaz bu insanlar, görevini yapmak zorundadır.. ve ben bunun takipçisi olurum arkadaş..
    1 ... maniacdepressive
  3. 3.
    Yanlış bir söz söylemektedir.

Benim vergimle çalışıyorsun lafı çalışan birine söylenir.

Doğrusu "benim vergimle göt büyütüyorsun" dur.
    3 ... mazlumu getirin bana
  4. 4.
    Heleki yerel yönetimse desindir. ağzına sağlıktır.
    ... no 5
  5. 5.
    herhangi bir devlet memuru, bana hizmet vermek yerine ( ki bu hizmet vermek zaten kişisel bir durum değil, bağlı olduğu birimle alakalı bir hizmet. ) benimle diyaloğa girmeyi tercih ediyorsa ya da bana hizmet verip işimi halledecek yerde işi kasıtlı olarak yapmıyorsa, ya da beni umursamıyorsa kurmaktan bir an bile çekinmeyeceğim cümledir.
    sırf karşısındaki devlet memuru diye, devlete olan öfkesini çalışandan çıkarmak için bu cümleyi kuran insan maldır, o ayrı.
    1 ... kirazcicekleri
  6. 6.
    Adamların anasına küfür et bu sözü söyleme, canavara dönüşüyorlar.
    ... bik bik
  7. 7.
    düz mantık sahibi vatandaştır. işini yapmayan memura işini yapması gerektiğini söylemek ayrı bir şeydir, "maaşını biz veriyoruz" a getirip kamu sektörü çalışanlarını 2.sınıfa sokmak ayrı bir şeydir.
    ... buledbuledband
kapat