bugün

feminist oluşum. okuyunca kızacaklar ama o "cadı" kelimesi ayrı bi çekicilik katmış *
saçma sapan bir eyleme imza atmış ergen topluluğu.
elinde süpürgesi o evin bacası senin bu evin bacası benim dolaşan bi bizim evin bacasını tutturamayan çekici grubun adı.
ege üniversitesinde çıkardıkları rezalet ile, alkış umarken akıl almaz bir tepki ile karşılaşan oluşum.

başta tepkilerini, firmanın reklamlarda kadın kullanıyor olmasına verdiklerini sanmıştım. oysa bildiği ağdanın kendisine tepkililermiş.

kendilerini eleştirenlere şöyle de bir açıklama yapmışlar: "bizi eleştirenler, "kabataş görüntülerini izledim, durum vahim" diyenler ile aynı zihniyettedir"

ya hadi bi yürü git canım ordan sen. facebook'taki gönderilerine olumsuz yorum yapan herkesin yorumlarını silip, kişileri sayfadan engelleyen bir oluşumsun sen. feminist değil feminazi bunlar.
görsel
Zeka konusunda esit kezbanlarin topluca yapacagi cirkeflikleri icin kendilerine koyduklari isim.

cadi degil, salak kultursuz kezbanlardan olusuyor.

adriana lima seysine saldiriyolar benim bedenim benim kararim diyerek. Eee adriana nin bedeni onun karari degil mi ?! Ozgurluk icin yaptiklari baskalarinin ozgurlugune saldiri oluyor akillari sira bir bok yiyiyorlar. Cok buyuk bir is basariyorlar.

oyle feministim ben havalarindalar ama hadi yiyiyosa 25-28 yas arasi bi erkege yavsayip evde kalicam korkusuyla dolasmasmasinlarda feministliklerini surdursunler. Got seye gelince ne ateizm kalir ne femnizm...
feminizmi oldukça sığ bir biçimde yorumlayan kampüs grubu.
feminizmi en az femen kadar yanlış anlamış gruptur.
sonra feministlerin ya mal ya gizli dyke olduğunu söyleyince kızarlar.

lan bakımlı olmak insanlık görevidir. kadının metalaşması değil insanın insanlaşmasıdır. istenmeyen kıllarından kurtulma yoluna giden ilk cinsiyetin de erkek olduğunu, sırf bunun için obsidyen denen ve en ufak hatada şah damarını patlatacak olan aleti kullanmıştır.

yemin ediyorum hepiniz malsınız yaaa!
hem dayağa hem sike hasret bir grup kahpe.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.