bugün

Ve o güzel insanlar kamil koç otobüsüne binip gittiler..... Şov peşindeki malda bakakaldı.
hristiyan ya da başka dinden biri ibadetini yaparken otobüs kalksa kimse ses etmez. niye böyle bir ayrımcılık var ? işini ciddi yapan bir şirket kimseyi beklemez. oradaki yolcuları bekletmek islama göre kul hakkıdır ve en ağır günahlardan biridir.
Ne güzel Müslümandır. Haksızlığını dile getirmiş. Bundan sonra kamil isimli kişiden selam bile almam.
onca insanın vaktinden çalmaya kimsenin hakkı yok. o durumda da kul hakkına girersin. koltukta oturduğun yerden, gözlerinle de namaz kılabilirsin. niyeti namaz kılmak olan insan için engel yoktur.
Ancak her çomar gibi işi şova dökmüş ve sonunda da kendi isteğiyle orada bırakılmıştır. indirin beni o zaman diyorsan, indirdiklerinde de bık bık etmeyeceksin.
Kamil koç dava açıp donuna kadar alabilir. Bu it mağdursa da kendisi dava açsın. Ne bu her şey sosyal medyada la?
Seferiyken dini vazifelerden muaf olursun. Namazını kılmana izin verseydi beklettiğin her insan için kul hakkına girmiş olurdun. Son olarak bok attığın israil senin gibilerden daha dürüsttür, şereflidir.
0:00 3:31
islam'da seferilik diye bir şey vardır. yolculuktaysan başkalarını da bekletemezsin. firma da söylenen saat neyse ona uymalı. diğer yolcuları mağdur etmenin bir anlamı yok, bu kul hakkına girmektir.
yahu müslümanım ama böyle sığ kafalı insanlarla aynı dine mensup olduğum için utanıyorum. neymiş adamı bırakıp gitmiş. kardeşim sen o otobüse binerken namaz vaktinde yolda olacağını hesaplayamayacak kadar andaval mısın? ayrıca kaza denilen bir şey var ve sen seferisin o an namaz kılacak durumda değilsin. düşün bakalım sen namazını kılarken hasta babasını ziyarete giden evladı 10 dk ile babasını son kez göremedi ya da hamile kadın senin namazın yüzünden rahatsızlandı vs vs. örnekler çoğaltılabilir. dolayısı ile namazını yarım saat sonra kılarsan allah sana günah yazmaz ama ibnelik yaptığın için günahkar olursun ve kul hakkını hiç saymıyorum bile. bide işi siyasi boyuta çekmeye çalışman tam bir gerizekalılık örneği bunun için seni ayrıca tebrik ediyorum mal kardeşim.

son tavsiye olarak kamil koçtan vazgeç metro turizme yönel bundan sonra. istediğin her şeyi yaparlar ayrıca fazlasını bile yaparlar zira inanılmaz fantezi dünyaları var elemanların.
https://www.facebook.com/zubeyir.yaman.716

din kardeşimize destek verin.
mantıklı bir harekettir. islamda sadece namaz yok. saygı;başkalarının haklarına gereken önemi sağlama gibi değerlerde var. hepimiz insanız saygı evrenseldir ve hak'tır. fakat din özümseldir; kendinedir.
kamil koç'un kul hakkına girmekten kaçınmasıdır.

namaz da namaz diye tutturan çomarın derdi ise kendisine kul hakkına girme hakkı tanınması.
yetinmemiş birde firmayı israile satmış *

türkiye ile 300 milyar dolar ticaret hacmi var hükümetin gözdelerinden israil.

lafta düşman. hepsini geçtim. yoldayken seferi sayılıyorsunuz. oruç dahil tüm ibadetler kazaya düşmeden sonra kılınabilir hale geliyor. orada inatla kavga etmek yerine sonra da kılabilirdi.

o otobüsün sonuç olarak gittikten sonra bir daha geri döneceği bir sefer var ona geç kalmış olabilir. şöföre mümin kardeşimiz küfür etmiş olabilir ve daha bir sürü şey olmuş olabilir.

ben bu mümin kardeşimize nedense güvenemedim.
Sovcu bi pezewege haddinin bildirilmesidir...
Cok istiyosan Saksocu
Metro turizme bin
O zaman Dayı...
Hem zaten gavur icadı otobüse binmekte günah. Veremezdi öteki tarafta hesabını... Müslüman dediğin deveye biner... Deve iyidir, iyi... Hem yolda sidiğindende faydalanırsın.
Ulan ne rahatsız adamlar var sırf kendi işi için başkalarını umursama sevaba girdim zannet sonra da. .
Otobusten inen comara haktir. Abdestini alirsin, otobus hareket halindeyken namazini kilarsin. Seferi insanlarin kible zorunlulugu yoktur. Otobusu bekletip onca yolcunun varis saatini aksatmak hangi muslumanliga uyar?
Hakkatten de gercek islam bu degil.
inançlı inançsız herkes elinde telefon bir mağduriyet yaşasam da facebooka koyup popi olsam çabasında.
samimiyetsiz işler geçin bunları.
Ne saçma bir şey yaptığını bildiğinden yandaş toplamak için Hemen israil'e getirmiş konuyu salak.
Diyelim ki bir Arap Müslüman ülke kuruluşu satın almış olsun o zaman haklılar mı diyeceksin?
Memleketin çomarı da gerizekalısı da bitmiyor.
uzun bir yolculuk yapmis olan otobüs (ülke), soför (yönetici) ve icerisindeki yolcularin (halk) dinlenmek üzere girdikleri tesislerde, yeteri kadar dinlendikten sonra tekrar hareket etmek istemeleri üzerine yolculardan birisinin (muhafazakar kesim) "namaz kilacagim" diyerek; bütün otobüsü bekletmeye kalkismasi üzerine, soförün ve diger yolcularin da devam kararina karsi koyamayip, blöf yaparak "o zaman beni birakin, siz gidin!" demesi üzerine yolculuklarina devam etmeleri durumudur.

resmen ülkenin durumunu anlatan bir hikaye olmus.
keske ülkedeki diger muhafazakar kesim de bu adam gibi olsa. en azindan ülke gelecege olan yolculugulunu daha hizli bir sekilde gerceklestirirdi. halk da feraha kavusurdu.
kamil koç lobisi yine iş başında.

değil mi yoksa?
sonuçta adamın yaptığı bir iş, ekmek parasını kazanıyor. illa aynı islami düşüncede olup düzenlenen yolculuk saatini değiştirecek diye birşey yok, zaten istese de yapamayabilir çünkü yolculuk saatleri varış saati önceden planlanıyor. sonra gelip ya bu kamil koç bana göne hareket etmedi falan demeyin. biz yolculuğa çıkarken namaza göre ayarlıyoruz, eğer bunu düşünmeden yola çıkarsanız o artık sizin sorumluluğunuzdur. bir şeyin nedenini tam bilmeden gidip markaları kafanıza estiği gibi kötülemeyin!
--spoiler--
Metro Turizm muavini yolcunun üstüne mastürbasyon yaptı, serbest bırakıldı
Metro Turizm'in Muğla'dan istanbul'da giden otobüsünde bu sabah büyük bir rezalet yaşandı. Metro Turizm, sosyal medyaya yansıyan olayı doğruladı.
--spoiler--

-yolcusunun yüzüne boşalmadıkları için sorun yaratmayacak hadisedir.
Yerinde bir harekettir. Lakin 10 kasımda da kimse kimseyi beklemek zorunda değildir kıps.
bize seferilik diye bir şey ögrettiler. doğru düzgün din eğitimi olmayınca öyle oluyor demek. sonra magdurum da mağdurum.
oldu savaşta da çarpısmayı bırakır namaza durursun. ya da nükleer santralde alarm calarken namaza durursun. ülke batsın ama namaza bir sey olmasın degil mi?
bundan sonra bütün yobazlar metroya binsin madem.