bugün

özeti şu olabilir. kamil koç turizm sorun halinde sadece oyalamaya oynuyor. koca firma hiç bir sorunu kendi üstüne alınmıyor. şikayetvar.comda frimanın her biriminden şikayet eden insanlar binlerce şikayet doldurmuş.
firma açıkça her geçen gün daha kötü oluyor. metro turizmin gölgesi çökmüş gibi üstüne. personeliyle herşeyiyle ötekine dönüşüyor.
rahmetli kamil koç'un arkasından bu kadar yazılmamıştır. bence kesin düzeltecekler kendilerini.

bir destan.
Acınarak izlenen, hey gidi günler dedirten, yürek burkan evrilmedir.

Bir zamanların en iyisi, otobüsü, şoförü, muavini ile belli bir kaliteyi koruyan bu şirketin, profesyonellikten bu denli uzak, yerle yeksan olmuş itibarı ile can çekişmesini izlemek hüzünlü tabii.

"Kamil koç" adının itibarını zedeleyen, sorumlu davranmadan bu ismi kullanmaya devam eden yònetimin, kurucusu " kamil koç" yakınları tarafından sorgulanması ve hatta isim hakkı kullanımını bir kez daha gözden geçirmeleri en doğru hareket olacaktır.
tüm otobüs firmaları üç aşağı beş yukarı aynı kalitesizlik ve vurdumduymazlıktadır. zaten hiçbiri yolcu olmadığından batmaz. ya sahibi cezaevine girer, ya ortakları ayrılır falan filan. içindeki aksamı bozuk olan otobüs için muavine neden yaptırmıyorsunuz demiştim maddi durumumuz bozuk demişti. var sen izle halini.
ben istanbul, muğla, izmir arası mekik dokuduğum için pamukkale'den başka otobüsü tercih etmiyorum. şimdiye kadar da ufak tefek sıkıntılar hariç bir sorun görmedim kamil koç ve metro bunların kabahatlarını saysak sayfa sayfa yazı çıkar.
farklı bir açıdan bakılmış başlık. yapıcı olacaksak firmanın hiç mi sorumluluğu yok dememiz lazım. bir işletme kendini ilerletmek daha iyi olmak, bu şekilde pazardan daha çok pay almak ister. ilerlemeyen işletme geriler. firma da bu durumun farkına varıp önlem almazsa daha kötü sonuçlar ortaya çıkar. bu başlık sadece bir rezilliğin ortaya çıkışı olarak görülmemeli. şikayetvar.com'da ne rezillikler var.

bu sonun başlangıcının ilk başlığı ya da ilk başlıklarından birisi. kamil koç'la ilgili daha çok başlık var aslında. ama bir firmanın başka bir firmaya evrimi farklı bir konu. bu başlık bunu işlemek için ideal.