1. 1.
    Namaz kilana saygi kalmamis muminler. Artik kamil ile yolculuk yapmicam.

Edit. Biri otobuste 30 yolcu var demis. Saydin mi lan kac yolcu oldugunu. Ayrica belki yolcular itiraz etmeyecek kil hacim namazini diyecekler.

kamil koç un namaz kılan yolcuyu bırakıp gitmesi

https://i.hizliresim.com/qGXjod.png
    9 -87 ... atechso
  2. 2.
    (bkz: münafık detected)
    8 ... ibni maymun
  3. 3.
    dupeduz terbiyesizliktir. kamil koc'u boykot ediyorum. bir daha bineni miksinler.
    9 -39 ... dr harleen quinzel
  4. 4.
    bundan sonra şehirler arası yolculuklarımı kamil koç ile yapma sebebi olan eylemdir.

yalnız şu kısma dikkat çekmek istiyorum;

paylaşımı yapan çomar kamil koç'u zaten israilliler aldı vs diye girmiş konuya ama bu paylaşımı yaptığı platformun, yani facebook'un sahibinin bir yahudi olduğundan haberdar mı acaba?
    64 -23 ... ecinni
  5. 5.
    ha ha ha. bu kadar komik provakasyon ne gördüümm, görmedim.
    15 -2 ... di anforgivin
  6. 6.
    Vay amk. Sen namaz kılıcan diye onca kişi seni oturup bekleyecek öyle mi?

Kamil koç ile su an gurur duydum. Diğer bütün otobüs firmalarını boykot edip kamil koc'u tek gecicem artık.
    62 -11 ... plasee
  7. 7.
    güldürmüştür. otobüsü giderken fotoğraflamış üstelik.
    27 -1 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    Kamil Koç firması ile bir yolcu arasında gerçekleşmiş ilginç bir olaydır.

--spoiler--
    Bende otobüsten eşyalarımı indirip bırakın gidin o zaman dedim ve araç da bıraktı gitti.
    --spoiler--

Bakın bu kısım özellikle dramdır. Dayı blöf yapıyor ama şoför eski kumarbazlardan.
    95 -4 ... kedilerinbabasi
  9. 9.
    (bkz: seni tanımak istiyorum yiğidim)
    5 ... desarj
  10. 10.
    Bundan sonraki yolculuklarımı kamilkoçla yapmama sebep olacak durum.
    Seferi durumda olduğun için namazı kısaltabilirsin iner inmez abdest alıp hızlıca namaz kılabilirdin molada. Diyelim ki vakit girmemişti tam mola bitiş saatinde girdi o zaman otobüste kılacaksın namazı 40 insan senin namazını beklemek zorunda değil. Ki otobüs durmuş olsa 40 insanın hakkına girmiş olacaktın.
    Son olarak diyelim ki otobüste farklı inancı olan bir kişi var ve sabah tam 5 te 20 dakika boyunca sabit durup gökyüzüne bakması gerekiyor.
    Namaz için durmadılar bunlar zaten israilli provokasyonu yapan adam bu bahsettiğim yolcunun inancı için gökyüzüne bakması gerektiğini düşünüp 20 dakika boyunca beklemeyi kabul eder mi?
    30 -5 ... turkturkcuataturkcu