1. 1.
    Namaz kilana saygi kalmamis muminler. Artik kamil ile yolculuk yapmicam.

Edit. Biri otobuste 30 yolcu var demis. Saydin mi lan kac yolcu oldugunu. Ayrica belki yolcular itiraz etmeyecek kil hacim namazini diyecekler.

kamil koç un namaz kılan yolcuyu bırakıp gitmesi

https://i.hizliresim.com/qGXjod.png
    8 -81 ... atechso
  2. 2.
    (bkz: münafık detected)
    6 ... ibni maymun
  3. 3.
    dupeduz terbiyesizliktir. kamil koc'u boykot ediyorum. bir daha bineni miksinler.
    7 -37 ... dr harleen quinzel
  4. 4.
    bundan sonra şehirler arası yolculuklarımı kamil koç ile yapma sebebi olan eylemdir.

yalnız şu kısma dikkat çekmek istiyorum;

paylaşımı yapan çomar kamil koç'u zaten israilliler aldı vs diye girmiş konuya ama bu paylaşımı yaptığı platformun, yani facebook'un sahibinin bir yahudi olduğundan haberdar mı acaba?
    60 -22 ... ecinni
  5. 5.
    ha ha ha. bu kadar komik provakasyon ne gördüümm, görmedim.
    14 -2 ... di anforgivin
  6. 6.
    Vay amk. Sen namaz kılıcan diye onca kişi seni oturup bekleyecek öyle mi?

Kamil koç ile su an gurur duydum. Diğer bütün otobüs firmalarını boykot edip kamil koc'u tek gecicem artık.
    60 -11 ... plasee
  7. 7.
    güldürmüştür. otobüsü giderken fotoğraflamış üstelik.
    24 -1 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    --spoiler--
    Bende otobüsten eşyalarımı indirip bırakın gidin o zaman dedim ve araç da bıraktı gitti.
    --spoiler--

Bakın bu dramdır. Dayı blöf yapıyor ama şoför eski kumarbazlardan.
    91 -3 ... kedilerinbabasi57
  9. 9.
    Kamil koç ile sorunum başkaydı ama buda tuz biber oldu.

başıma gelen şu kamil koçtan bilet aldım ama başka bir arabaya bilet kesmişler. bu bilet kestikleri firmasının ise hem araçları eski püskü bozuk televizyonluydu. hemde muavinleri çok saygısızdı. ve havalandırmayı açmıyordu. araba osuruk kokuyordu.

ben kamil koça güvenip onlardan bilet alırken beni neödü belirsiz bir firma ile yollamaları onlarla seyahat etmemem için bana yetti.
    4 -21 ... betonayakkabi
  10. 10.
    Namaz için ezanı beklemesine gerek yok, imsak vakti muhtemelen girmiştir. inince kılmalıydı.
    ... beyazi