1. 1.
    çomarları sevindirmiştir.
    28 -31 ... diskapininmandali
  2. 2.
    bir olay. basına güvenmiyorum hele ki domaini bilmem ne kocaeli olan bir internet haber sitesine asla itibar edemem.

bende çok karşılaştım bu tür kişilerle daha çok erkekler yapıyor. öpüşüyolar filan

başını omzuna koydu diye kimse kimseyi otobüsten indirmez.

neyse ne yapıyorsanız evinizde yapın lütfen.
    10 -4 ... anthony
  3. 3.
    daha da kamil koç'a binmem. hatta önünden bile geçmem. chp otobüsüne binerim, hem sarhoş olurum hem de 6'lı koltukta ohh mis.evet.
    9 -16 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  4. 4.
    artık tüm biletler kamil koç'a.
    9 -9 ... masklavi
  5. 5.
    valla mevzunun iyi bi anlatılması gerekiyor. biz de bazen iki sap yolculuk ediyoruz. koyuyoz başımızı yaslancak yer olmadığı için. kimsenin de birşey dediği yok.
    8 ... kel sarman
  6. 6.
    Terbiyesizliktir. Diğer yolcuları rahatsız etmedikleri sürece kimse indirilemez. Kadın kadına daha çok şey yapılıyor bu kadar homofobik davranılıyor mu?
    11 -1 ... banasormabencahilim
  7. 7.
    gayet normal olan durum, memleketin hali bu. hiç unutmam izmir buca'da seda pastanesi diye bir yer vardı (halada var galiba) kız arkadaşımla otururken birşeye baktık, hoşumuza gitti ve sarılıp öptük birbirimizi akabinde gelen garson; "uygunsuz hareketleriniz var patron uyar dedi." diye yanımıza geldi. bu arada dondurnmaları dandikti.
    3 ... prescott
  8. 8.
    "sadece başımı omzuna koydum" kısmı hikayedir.

normal bir erkek bile arkadaşının omzuna başını koyabilir ama belli ki burada başka şeyler yaşanmış. geçen gün videoda metroda 70 yaşındaki dayının partnerinin aletini ellediğini bile gördük.

bu ülkede eşcinsellerde "toplumsal yapı" yı yok sayan bir davranış biçimi var. erkekler bile kız arkadaşına kamusal alanda yaklaşırken dikkatli olmak zorundayken bunlar toplum içinde istedikleri gibi davranabileceklerini sanıp ülke realitesini hiçe sayıyor.
    15 -5 ... uzakyolun yolcusu
  9. 9.
    dua etsinler kamil koç'a binmişler. metro turizm olsa yatırır s.kerlerdi.
    27 -1 ... serdarsl06
  10. 10.
    Hadsizliktir, cahilliktir, yobazlıktır. Heteroseksüel, biseksüel, gay vs olmak yatak odası durumudur. Kime ne birinin cinsel tercihinden? Hikayesi nedir biliyor musunuz? Tanıyor musunuz?
    Eşcinsel çifte ahlak abidesi kesilen ahlak yoksunları, bu ülkede çocuk gelinler var yani sübyancılar var, oğlan çocuklarına tecavüz eden bir kurum var. Naptınız bunlar için? O çocukların hepsi de normal bir hayat mı yaşayacak acaba? Vallahi sinirlendim çünkü hadsizlik ahlakmış gibi sunuluyor. Ölün istiyorum başka türlü o kafalar değişmeyecek ölün.
    12 -8 ... thelma