1. 1.
  (bkz: burkuk pipi)

  bir tepki.

  "hazmedemiyoruz" diyorum zira, erkek arkadaşım (p'de olabiliyor) tengir'de bu duruma aşırı tepkili. hayla olayın şokunu üzerinden atabilmiş deyil.

  halbuki hiçbir suçumuz yok sevgili geyler. tek hatamız novel kutlamak için ankara'ya gitmek üzere yola çıkan birbirini deli gibi seven, birbirine aşık, birbirine "oşkoom" diye hitap eden mutlu bir çift olmamız.

  evet, evet hepsi bu, aşk yane.

  lakin bu yabozlar aşktan ne anlar. neş'e içinde pinmiştik otobüse tengirle, çıblak deyildik, aklınıza yanlış bir şey gelmesin. tanga ile bindik ama, sütyen de takmıştık. ahlak kurallarından haberdarız az çok.

  maavin, daha ilk görüşte kafayı takmıştı bize zaten. umursamadık tabiy ki, hayran hayran süzen gözlere aldırış etmeden yerimize geçtik. çok mutluyduk. ankara'yı ateşimizle ısıtacaktık adeta.

  derken o sırada tengir'in tangasına ilişti gözüm. hafif yana dooru kaymıştı. dilimle düzelttim onu. hissettirmeden, zira uyuyordu minnakım. pirensesler gibiydi. oyuncak ayısına sarılı halde.

  her neyse.

  doğrulduğumda yaboz maavin azrayil gibi tepemde duruyordu, gözlerini belertmiş nefret dolu bakıyordu."ni var bebeyim" deyince, "maavinim ben maavin, bebeyin deyilim" diyerek cvp verdi. beynimden vurulmuşa döndüm o an.

  halbuki si*kmemiş, efendi efendi "buyrun" demiştim. toparlanıp, "tmm maavin bey , sorun nedir" dediyimde ise "bu ne hal ulan top" diyerek tersledi beni. aman tanrım bana top demişti. "bana top diyemezsiniz" diyerek kibarca tepki gösterdim. (tengir'i uyarmaya çalışıyorum o ara tabi.)

  " s*kerim seni de tengiri'de, yolcular raatsız oluyo kamil koç seks mi ulan" diyerek saçımdan tutup çekti. can acısıyla baarınca ben, tengir de uyandı. arada bir erkek olduğunu hatırladı sanırım. "n'oluyo lan bırak aşkımı s*kerim bak" diye tepki gösterdi maavine.

  sonra, diyer yolcular da tepki gösterince attılar bizi otobüsten. durum bu arkadaşlar. şu an ankara asfaltının 342. km sindeyiz. yaya devam ediyoruz yola. bizi almak için duran araçlar var ama s*kerler diye korktuk, binmedik.

  "ah tengir ah, keşke senin şu çükübik daçyaya pinip gitseydik, ben verirdim mazot parasını. başımıza gelene bak" evet.
  6 -5 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 2. 2.
  aşkım geldi. tatlım kamil koç otobüsüne pinelim mi senlen. ne dersin? çekelim mi tangaları he ?

  bir feryat.
  1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 3. 3.
  geyefendi isyanı.

  bunu da tengir'e bağlayabilmiş midir diye merak ettim ama bağlamış yine bir şekilde.

  hakikaten şaka ayağına iyi sardın ibneliğe.

  sonu kötü bu işin ben sana söyleyeyim.
  3 ... lucius vorenuss
 4. 4.
  kamil koç otobüsünden indirilmeyi hazmedemiyoruz
  4 ... serdarsl06
 5. 5.
  AKP döneminde yaşanmıştır.

  Nereye gidiyor bu ülke, nedir bu yobazlık?
  -1 ... tea man
 6. 6.
  Akp döneminde ateizm derneğide açıldı bukadarda hoşgörü olmazki.
  1 ... kalahari 1