1. 1.
  anlamsız şekilde kendini fakirleştirmektir. sosyal statü sahibi değildir bunu yapan. kim istemez ki yolda giderken uçan bir kelebeği çekmek? kim istemez yolda düşen bir insanın gülünç halini resimlemek? kim istemez yangın çıkan bir apartmanda zenginlerden sonra kurtarılmayı bekleyen fakir insanları çekmek? tabii ki kamerasız cep telefonu kullanan insan istemez. yıl 2009 olmuş 2010 a selam çakıyor arkadaş! sen hala renksiz ve kamerasız telefonun ile ortamlara giriyor, -alo desem yeter. diyorsun. yazık ki ne yazık. megapikselsizler!
  4 -10 ... cool adam
 2. 2.
  (bkz: kameralı telefon kullanmayı bir halt sanmak)
  (bkz: yazık lan)
  4 -2 ... susacak var
 3. 3.
  (bkz: kameralı telefon ahlaksızlıktır)
  1 -1 ... tttddd
 4. 4.
  (bkz: 2010 yılına selam çakan adamın hala mal olması)
  4 -1 ... maksat muhabbet
 5. 5.
  haydi resim çekinelim dendiğinde telefonu kamerasız olan arkadaşın ortaya atlayıp 'ben çekerim resminizi' diyerek gülmesi ve bizi bu iğrenç espriye maruz bırakması.
  ... pegasusssss
 6. 6.
  kamerasızlıktan devir düşmez. bilakis sözelini kuvvetlendirir adamın diye cevaplandırabileceğim entry.
  1 ... korseyid
 7. 7.
  telefonun kamerası xenon flaşlı ve en az 5mp değilse en mantıklısıdır.
  2 ... endemik pandemi
 8. 8.
  (bkz: nokia 3310)
  ... morientes
 9. 9.
  sağ'da, sol'da 'sosyalist' gezinip kapitalist emperyal dünya'ya, para kazandıran tiplerden daha bilinçli, onurlu, erdemli, şerefli, vizyon ve misyon sahibi insanlardır.
  ... bajar
 10. 10.
  bende sonyericsson w710i vardı, baktım herkes tutturmuş kameralı, mp3lü vs bişiyler, telefon telefon olmalı, beni konustursun yeter diye düşündüm ve sattım, gittim onun yerine ericsson t65 aldım, cok memnunum. hem sar ı da az. hemde kibar, her gören aaa ne güzelmiş bi bakiyim diyor. yani hava atmak istiyorsan o kadar para vermene gerek yok. ben kamera özelliğini hic aramadım şu ana kadar.merak edenler için;
  http://static.esato.com/gfx/phones/ericssont65.jpg
  ... heryersarikirmizi