1. 1.
  anlamsız şekilde kendini fakirleştirmektir. sosyal statü sahibi değildir bunu yapan. kim istemez ki yolda giderken uçan bir kelebeği çekmek? kim istemez yolda düşen bir insanın gülünç halini resimlemek? kim istemez yangın çıkan bir apartmanda zenginlerden sonra kurtarılmayı bekleyen fakir insanları çekmek? tabii ki kamerasız cep telefonu kullanan insan istemez. yıl 2009 olmuş 2010 a selam çakıyor arkadaş! sen hala renksiz ve kamerasız telefonun ile ortamlara giriyor, -alo desem yeter. diyorsun. yazık ki ne yazık. megapikselsizler!
  4 -10 ... cool adam
 2. 2.
  (bkz: kameralı telefon kullanmayı bir halt sanmak)
  (bkz: yazık lan)
  4 -2 ... susacak var
 3. 3.
  (bkz: kameralı telefon ahlaksızlıktır)
  1 -1 ... tttddd
 4. 4.
  (bkz: 2010 yılına selam çakan adamın hala mal olması)
  4 -1 ... maksat muhabbet
 5. 5.
  haydi resim çekinelim dendiğinde telefonu kamerasız olan arkadaşın ortaya atlayıp 'ben çekerim resminizi' diyerek gülmesi ve bizi bu iğrenç espriye maruz bırakması.
  ... pegasusssss
 6. 6.
  kamerasızlıktan devir düşmez. bilakis sözelini kuvvetlendirir adamın diye cevaplandırabileceğim entry.
  1 ... korseyid
 7. 7.
  telefonun kamerası xenon flaşlı ve en az 5mp değilse en mantıklısıdır.
  2 ... endemik pandemi
 8. 8.
  belki kamerasız telefonu götne sokup titreşim özelliğinden faydalanıyodur. götme sokcaam telefona bi dolu para vermeye yazık deil mi diye düşünüyodur.
  -1 ... dalga
 9. 9.
  (bkz: nokia 3310)
  ... morientes
 10. 10.
  sağ'da, sol'da 'sosyalist' gezinip kapitalist emperyal dünya'ya, para kazandıran tiplerden daha bilinçli, onurlu, erdemli, şerefli, vizyon ve misyon sahibi insanlardır.
  ... bajar