1. 1.
  en ideal cep telefonudur. kameralı telefona vereceğiniz paradan arta kalan kısmıyla kendinize en iyisinden dijital bir fotograf makinesi alabilirsiniz.
  6 -1 ... kirmastılı
 2. 2.
  (bkz: yok daha neler)
  -1 ... beni utancına sakla
 3. 3.
  (bkz: cep telefonu)
  ... trinfr
 4. 4.
  (bkz: teknolojinin ilk harikası)
  ... tusu
 5. 5.
  (bkz: benim gibisini google da arasan bulamazsın)
  ... faati
 6. 6.
  (bkz: ankesörlü telefon)
  ... arabaciarabayatasget
 7. 7.
  en asil duyguların cep telefonudur. ot b.k manifestosunun en sürrealist(!) fotoğraflarını çekmekten alıkoyar mesela insanı, gereksiz yere harcadığınız zaman ve şarj kaybını, zınk diye kapanan telefonun monofonik zımbırtılarına mal etmekten men eder. iyidir yani kamerasız cep telefonu aslında, hani bir heves koşup alınan son model "connecting people"lardan daha insancıldır, candır, özdür. seviniz. 2 megapikselmiş. peh!
  4 ... endless
 8. 8.
  (bkz: amaca yönelik hizmet)
  1 ... jano
 9. 9.
  beyoğlunda kıstırıldığımızda, arkadaşlarımın kameraları cep telefonlarını gasp ederken; gaspçı veletlere, * al götüne sok bunu, dedirten telefondur. en asil duygunun telefonudur. kapağı kırık olup düştüğünden doğal bantlı, genede fonksiyonlarını yerine getiren yadigardır.
  3 ... okuzcuk
 10. 10.
  benim telefonumdur.asla ve asla bozulmaz.her turlu ıskence yaparsınız ağlamaz.inatla çalısır.diğerleri benim kameramın lensi bozulmuş yada çizilmiş tühhhh gibi şak şakçılıklarda bulunmaz.Çizilsin ulan der ve çizdirir kendini..soğukta(buzlukta)bekletirsiniz ağlamaz,ısınır güzel günleri görecek umuduyla çalısır..ustunden 100 kıloluk adam gecer,ayak dediğin nedir gülüm,ben senın için ömrümü vermişim gibi bir cümlenın mağrur ifadesiyle yüzünüze bakarak çalışır..seviyorum ulan seni dersiniz ve kucaklasırsınız..insandır ulan bu insandır..duygusu vardır,ağlar bu telefon ama hissettirmez size..diğerlerinde olduğu gibi solaryum güzelleri sesi de vermez,çeşitli fitneliğe gereksinim duymaz,direk sesini verir..kısaca yukarda endlessın dediği gibi en asıl duygunun telefonudur..* *** *
  5 -1 ... romendal